Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Dentální hygiena s air flow, ručním dočištěním a prohlídkou u lékaře

4,7 / 5 Artstom Praha - Vysočany  (mapa) 453 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
JN

Do kdy platí tato nabídka na Slevomatu ?

Slevomat.cz

Dobrý den, doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Čím dříve zakoupíte, tím lépe :) Pěkný den, Honza

Zdenka

Prosím jaké je složení Air Flow? Děkuji

ArtStom

Profylaktický prášek složený ze speciálně upraveného bikarbonátu sodného pro supragingivální odstraňování povlaku, pigmentací a leštění zubů.

Monika

Dobrý den,
v čem se změnila nabídka od poslední akce, když jsou obě varianty pro dospělé o 100 Kč dražší?

ArtStom

Dobry den, v rucnim docisteni.

Monika

Aha :D tak to pak jo :D Tohle je tak zbytečné… Já chápu, že se vše zdražuje, ale dá se to podat jinak, tohle je tak pod úroveň. Já chápu, že to je zcela na mě, mohu koupit, nebo nechat být, ale mě tohle osobně celkem mrzí, že má poskytovatel opravdu to potřebu pod tímhle trapným argumentem zvyšovat cenu. Takže místo dobré reklamy si dělá špatnou…

JB

Dobrý den, je původní cena opravdu uvedena správně? V ceníku na webové prezentaci ordinace jsou ceny odlišné…

Slevomat.cz

Dobrý den, ano ceny jsou takto opravdu správně. Pod nabídkou naleznete kalkulaci. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru