Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Pobyt s polopenzí a privátním wellness přímo pod hradem Trosky

4,1 / 5 Hotel Trosky Český ráj (mapa) 29 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
David

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kdybychom přijeli s přítelkyní na kole, zda by byla možnost si ho někde u vás uložit.

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, ano, můžete. V hotelu mají kolárnu a tudíž to nebude žádný problém.
Hezký den, David :)

Denisa

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zdali má hotel k dispozici např. fotbálek či kulečník.

Děkuji,
 D.

Hotel Trosky

Dobrý den, ne nemáme v nabídce. Recepce

Jitka Ševčíková

Dobrý den,
chtěla bych si zakoupit voucher pro 2 dvoulůžkové pokoje (2+2 osoby) na 4 dny (3 noci). Můžete mě zdělit, zda máte volné pokoje v termínu od 23.5. do 30.6.2019. Děkuji. Jitka Ševčíková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, dostupnost termínů si můžete ověřit přímo u našeho partnera na e-mailu info@hoteltrosky.cz nebo tel. +420 608 222 410.
Hezký den, David :)

Kamila

Dobrý den, chtěla bych se informovat na volný termín od 7.6.2019–9.6.2019 pro 2 dospělé. Děkuji Kamila

Slevomat.cz

Dobrý den, Kamilo, o dostupnosti termínů se prosím informujte přímo u partnera na telefonu +420 608 222 4­10 nebo na e‑mailu info@hoteltrosky.cz. Pěkný den, Honza

Miroslava Vítková

Dobrý den,
zkoušela jsem psát e-mail s dotazem a dvakrát volat na výše uvedený kontakt, zda je volný termín od 28.-30.6.2019 pro 2 dospělé a jedno dítě ve věku 7 let a ani na telefonu ani na mailu nikdo nereaguje. Mohu tedy poprosit o informaci zde?

Předem děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Miroslave, na uvedené telefonní číslo je určitě možné se dovolat: +420 608 222 4­10. Pokud Vám to dvakrát nikdo nevzal, pravděpodobně šlo pouze o náhodu. Na email dostanete odpověď za nedlouho :-) Pěkný den

Pavlína Brožová

Dobrý den,
zaujal mě Váš penzion,proto jsem se chtěla zeptat,jestli máte volný 3.lůžkový pokoj(2.dospě­lí+dítě.6.let)v ter­mínu od 17.8–24.8.Napište mi prosím konečnou cenu za 7.nocí+snídani.
Moc děkuji,s pozdravem Brožová.

Slevomat.cz

Dobrý den, Pavlíno, ohledně dostupnosti termínu se informujte přímo na telefonním čísle hotelu: 608 222 410. Rádi Vám odpoví na jakékoliv další dotazy. :)
Hezký den, David

Jana

Mohu se zeptat jak si za rezervovat termín

Hotel Trosky

Dobrý den,

zasláním zprávy na náš email: info@hoteltrosky.cz.

S pozdravem
Recepce
Hotel Trosky
Tel.: +420 608 222 410
 www.hoteltrosky.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru