Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

1,5 hodina odpočinku: Kosmetické ošetření pleti s masáží obličeje

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Mirek

Dobrý den.v případě objednání pro 2 dámy, mohou podstoupit procedury společně?

Salon Annette - Centrum korektivní a estetické péče

Dobrý den. Zavolejte do salónu ,pokusím vam najít termíny.
S pozdravem Salon Annette

Ing. Alena Karafiátová

Dobrý den, mám k dispozici kredity v hodnotě 50 Kč na online objednávky v kategorii Krása, zdraví, relaxace. Ale těžko mohu kredity využít, když při snaze objednat se online třeba konkrétně u tohoto salonu nejsou nabízeny termíny až do konce platnosti voucheru – tedy do 6. 7. A toto není jediný případ, kdy salony v online objednání nenabízejí termíny v takovém časovém horizontu, který by odpovídal platnosti voucheru (platnost voucheru je třeba do konce července, ale nabídka termínů je jen na květen a červen). Kredity mi tedy propadnou. Pokud nemáte tuto akci sladěnou se salonem, je zbytečné kredity připisovat!
Děkuji, AK

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, v této kategorii je přes 342 nabídek. Tudíž výběr je opravdu široký a bohužel ne všichni partneři budou mít volné termíny, které Vám vyhovují. Po rozkliknutí jakékoliv nabídky se v sekci Jak uplatnit nachází kontaktní informace pro ověření dostupných termínů, v případě zakoupení voucheru bez termínu. :) Pěkný den, Honza

Rut

Tak jsem nějak nepochopila, jestli je tato nabídka kosmetického ošetření v salonu Annette nebo Bella Studio. Jak to tedy je? Díky za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Rut, jde o salon Annette. Hezký den, Simča :)

Salon Annette - Centrum korektivní a estetické péče

Dobrý den. Salon Annette.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru