Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Výhodné balíčky chutného sušeného ovoce: švestky, meruňky a další

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Laďka Jankovská

Dobrý den, mám cukrovku, nesmím cukr. Jsou brusinky přislazované, nebo jsou přírodní?

Slevomat.cz

Dobrý den, Laďko, Složení brusinek je následující: Klikva velkoplodá / americká brusinka, cukr, slunečnicový olej. Tudíž brusinky jsou přislazované. Pěkný den, Honza

Iryna Baresova

Dobrý deň, mám dotaz. Chtěla jsem si objednat několik druhů zboží na jedno poštovné, nejde mi to

Slevomat.cz

Dobrý den, Iryno, stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den, Honza

Anna

Dobrý den, chcela by som sa opytat, ci je mozne tovar zaslat aj na Slovensko? Dakujem

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, pro Vaše pohodlí se můžete zeptat přímo našeho partnera na e-mailové adrese: prodej@alika.cz
nebo tf.: +420 582 373 667.
Věříme, že Vám vyjdou vstříc. :)
Hezký den, David

Oříškov.eu

Hezký den Anno, náš partner Slevomat má pro Slovensko vlastní portál Zlavomat.sk I tam najdete naše produtky a můžete objednat. Zdraví Petra Oříškov

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru