Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Poznávací exkurze do Osvětimi a Březinky s výkladem, letní termíny

4,6 / 5 Cestovní kancelář CK2 Osvětim - Polsko (mapa) 275 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Radek

Dobrý den. Jak dlouho trvá cesta z Prahy? Děkuji za odpověď.

CK2

Dobrý den, Radku, včetně bezpečnostních přestávek a zastávek pro cestující v několika dalších městech po trase, počítejte cca 7 hodin. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Šárka

Dobrý den, uvádíte, že v ceně balíčku (1399 Kč) je poplatek za prohlídku Osvětimi a Březinky v doprovodu s výkladem od profesionálního průvodce (v ČJ či SJ). Předpokládám, že tuto informaci mohu brát jako pravdivou a krom dobrovolného pojištění, již nic platit nebudu.

CK2

Dobrý den, Šárko, ano, to předpokládáte správně. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Lenka

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat odkud z Prahy se jede 10.8.Děkuji

CK2

Dobrý den, Lenko, odjíždí se od hotelu Diplomat na Praze 6, ulice Evropská, stanice metra A – Dejvická. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Ivana Pivoňková

Dobrý den, z jakého místa a v kolik hodin se odjíždí z Brna? děkuji Ivana

CK2

Dobrý den, Ivano, plánovaný odjezd z Brna je v 9.00h, na rohu ulic Svatopetrská x Černovická. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Luděk Darnadi

Dobrý den rád bych se zeptal do kdy se musí zájezd do Osvětimi zakoupit děkuji

CK2

Dobrý den, Luďku, záleží na volné kapacitě. Jednotlivé termíny budou nabízeny, dokud se plně neobsadí. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Jana

Dobrý den,jaká by byla cena,na osobu když by jsem se chtěla jen připojit v Osvětimi na prohlídku s českým výkladem?

CK2

Dobrý den, Jano, je nám líto, ale zájezd je nabízen pouze jako komplexní balíček všech služeb, tedy včetně autobusové dopravy. Vlastní doprava a připojení se ke skupině až na místě tak možné není. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Radek Přívratský

Dobrý den, rad bych se zeptal na cenu pro 2 ZTP/P tzn 1+ doprovod. Postizený je chodící. případnou moznost vybrání místa v blízkosti vychodu a wc

CK2

Dobrý den, pane Přívratský, cena je stejná, a sice 1399 Kč / os. Sleva není poskytována. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Magda Konecna

Dobrý den ,chci se zeptat na odjezdy z Prahy vkolik hodin a odkud a z Ostravy a v kolik hodin a odkud ještě bych chtěla vědět jak jeto kdyz jsem to objednavala na svoje jmeno ale je to pro dceru k narozeninam do poznamky jsem napsala že je to pro dceru a jeji jmeno bude to stačit nebudou problemy aposledni.otazka když je kod 0300 musi to byt zaplacene v many benk nebo to muzu zaplatit i v jine bance s kodem 0300.

CK2

Dobrý den, kontaktujte prosím cestovní kancelář, tel: 737 527 178. S poz­dravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Andrea Patakyová

Dobrý den,chtěla jsem jet 24.8.ale tento termín nemůžu,ještě jsem nezaplatila,jak změnit termín ?

Slevomat.cz

Dobrý den, Andreo, termín se změnit nedá. Objednávku jsem Vám stornovala a můžete si znovu vybrat termín, který se Vám hodí. Hezký den, Simča :)

Blanka Urbánková

Dobrý den, prosím z jakého místa v HK se bude odjíždět a v kolik hodin je předpokládaný příjezd do HK. Děkuji

CK2

Dobrý den, odjíždí se od čerpací stanice Benzina v ulici Brněnská. Předpokládaný návrat tamtéž potom vychází na cca 22.30 hod. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Dominika Ipserová

Dobrý den,
v kolik hodin se, prosím, odjíždí z HK?
 Děkuji

CK2

Dobrý den, plánovaný odjezd z Hradce Králové je v 7.40 hod. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Brian

Hello,

I was wondering if you could tell me if the tours would be in Czech or English

CK2

Dear Brian, the tours are in Czech or Slovak language.

Lenka

Dobrý den,máte psáno uplatnit voucher do 3.7. ale prohlídky jsou v 8mem měsíci.jak to tedy je?
 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, do 3. 7. 2019. je třeba voucher uplatnit a vytvořit rezervaci. Prohlídky probíhají v termínech uvedených v nabídce. Pěkný den, Honza

Melková

Dobrý den,
v ceně zájezdu je český průvodce v Osvětimi a Březince?
 Děkuji

CK2

Dobrý den, v ceně voucheru je zahrnutý výklad v českém, případně ve slovenském jazyce. S pozdravem, kolektiv cestovní kanceláře CK2

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru