Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Nazujte šustky: praktický nepromokavý obal české výroby na boty

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

klára Scheinpflugova

Dobrý den, když mě kurýr nenajde doma. Kde mi zásilku nechá? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, pokud Vás spediční společnost nezastihne doma vrátí zásilku na depo a následně se pokusí doručit znovu. Více informací naleznete přímo na stránkách dopravní společnosti: https://www.dpd.com/cz/(mobile)/0. Pěkný den, Honza

Alena Kabanova

Dobrý den, je potřeba se řídit tedy velikostí podrážky boty a ne EU velikostí nohy ? Nosím obuv 38,5 ale když podrážka měří 29cm, tak objednám šustky velikosti XL?
A jaká je doba dodání, prosím ?
Děkuji, Alena K.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, pokud si nejste jistí velikostí svých šustek nebo je velikost vaší obuvi na hraně dvou uvedených velikostí, vždy raději zvolte velikost větší. Ve Vašem případě zvolte šustky velikosti XL. :) Pěkný den, Honza

klára Scheinpflugova

Způsobem co mi radite to přes vaši aplikaci na telefonu udělat nejde… Zkoušela jsem to tak několikrát

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, pokud je to možné, dokončete prosím objednávku přes počítač či tablet. Mobilní aplikace nám občas trochu zlobí a ještě není zcela vychytaná, nicméně pracujeme na tom :) tak prosíme o pochopení, budeme se snažit co nejdříve vše doladit k dokonalosti a pohodlí při nakupování :) Pěkný den

klára Scheinpflugova

Dobrý den
Chtěla bych si objednat dvoje v různých velikostech.. Opravdu si musím koupit každé zvlášť a platit dvakrát poštovné? Nejde to nějak udělat aby mi přišli v jednom balíčku?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kláro, je možné objednat i oboje současně a platit tak pouze jedno poštovné. Stačí si vložit jednu variantu produktu do košíku tlačítkem Koupit, poté se vrátit třeba tlačítkem zpět, zpátky do nabídky. Vyberete si další druh a opakujete postup tolikrát, až máte v košíku vše potřebné. Nákup poté dokončíte výběrem dopravy a platbou :) Pěkný den, Simča :)

Martina

Dobrý den. Potřebuji šustky velikosti 2XL. Jsou v této velikosti ještě dostupné? Děkuji. M. Švíková

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, tato velikost je stále v nabídce. Pěkný den, Honza

Ajka

Lze použít i na boty zahraniční výroby? :-D

Slevomat.cz

Dobrý den, Ajko, nepromokavý obal lze použít na kteroukoliv obuv, snad jen na holínky je to zbytečné. Hezký den, Simča :)

Vendulka Firýtová

Dobrý den, pokud mám velikost obuvi 39 tak si musím objednat tyto návleky o číslo větší, nebo stačí velikost 39–40. Dají se použít i pro boty na podpatku, nebo jenom na ty co mají hladkou podrážku.
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vendulo, pokud si nejste jistá velikostí svých šustek nebo je velikost vaší obuvi na hraně dvou uvedených velikostí, vždy raději zvolte velikost větší. Volila bych je raději jen na boty s rovnou podážkou. Podrážka šustek je sice pevná ale podpatek by ji mohl při dlouhodobém nošení poškodit. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru