Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt ve vyhlášeném hotelu Bouda Máma s wellness, polopenzí a aktivitami

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Bouda Máma Pec pod Sněžkou (mapa) 33 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zuzana

Dobrý den,
máte prosím volný termín 28.10.2019 do 30.10.2019.
Děkuji Zuzana

Bouda Máma

Dobrý den,
nevíme bohužel, kolik Vás je, zda pojedete s dětmi, zda budete mít zájem o ubytování ve 3* pensionu či 4* hotelu. Požádám Vás o zaslání telefonického kontaktu na Vás, případně abyste volala tel.č.: 602 304 989. Děkuji a jsem s pozdravem, Bouda Máma wellness hotel, Iva Dvořáčková

Martin J.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda-li máte volný termín na pobyt v hotelu 15.- 18. 12. 2019? Dě­kuji

Bouda Máma

Dobrý den,

ano, termín 15.-18.12.2019 ve 4* hotelu je volný. Děkujeme, Bouda Máma wellness hotel

Marcela Doležalová

Re: pes v resrauraci
Máte nastavená pravidla. Takže je zbytečné zde diskutovat. Hosté je musí respektovat. Naprosto bych chápala úplný zákaz ale proč je zákaz na snídani a večeři když na oběd pes může to nená logiku.

Bouda Máma

Dobrý den,
Protože na snídani a večeři chodí naši hosti a na oběd jich chodí minimum.

Bouda Máma

Neustále je u nás cca. 10 psů, štěkali by tam a obtěžovali hosty. Děkujeme.

J. Bezchlebová

Dobrý den, máte prosím volný termín od 4.9–7.9.

Bouda Máma

Dobrý den, paní Bezchlebová.

Těší nás Váš zájem o rezervaci u nás v Bouda Máma wellness hotelu. Bohužel je tento termín obsazený. Mohu Vám nabídnout následující: 1.9. – 4.9.2019 či 10.9. – 13.9.2019.
S pozdravem
Bouda Máma wellness hotel

Doležalová

RE: pejsci v restauraci
Tak to je přesně ten problém, pro mne nepochopitelný, pokud k vám půjdu jen na oběd, tak klidně s pejskem,ale pokud budeme u Vás mít pobyt s polopenzí, tak nemůžeme jít na oběd společně a mít psa v tašce??? Hygienické předpisy jsou všude stejné a s takovýmto opatřením jsem se ještě nesetkala. Nicméně děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Bouda Máma

Dobrý den, paní Doležalová.

Na oběd k nám s pejskem jít můžete. To není problém. Jen při snídaních a večeřích to nelze.

Marcela Doležalová

Dobry den je mozny vstup s malym yorkshirem v tasce do restaurace? Radi bychom u vas absolvovali pobyt ale v recenzi jsem cetla ze u vas pes do restaurace nesmi. Jeste jsem se s takovym omezenim nesetkala tak se radeji ptam.

Bouda Máma

Dobrý den, paní Doležalová.

pejsci k nám do restaurace smí, jen ne při snídaních a při večeřích kvůli hygienickým předpisům. Jinak si ho do restaurace vzít určitě můžete.

Josef Heger

Dobry den, pojedeme k Vam uz opakovane, chceme to dat na prani dceri.jako darek k narozeninam…ted splnuje podminky, ale behem.prazdnin.neni termin mozny a po 22.8. uz bude mit 12…jak.prosim­.postupovat?

Bouda Máma

Dobrý den, pane Hegere. Mohla bych Vás požádat o telefonický kontakt na Vás? Děkuji

Petra Hubalkova

Dobrý večer, nabízíte i možnost ubytování s dětmi, jak??V nabídce máte pouze 2 osoby…Máte ještě nějaký termín na prázdniny??Moc děkuji Hubalkova

Bouda Máma

Dobrý den,
zašlete nám prosím na Vás tel kontakt pro snažší komunikaci.
Děkujeme.

Eva Hniličková

Dobry den kolikby byl příplatek za druhé dítě při pobytu na 3 dny? Dekuji Eva

Bouda Máma

Dobrý den, paní Hniličková. Slevy dětí:
0 – 2,99 – zdarma
3 – 5,99 – 50% sleva
6 – 10,99 – 10% sleva

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru