Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Poznejte půvabné Jeseníky: penzion se snídaní, skvělé místo na výlety

4,7 / 5 Penzion U Julka Jeseníky (mapa) 89 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Veronika

Dobrý den, máte volný termín pro 2 v termínu 22.-25.8. nebo 29.8.-1.9.?

Penzion U Julka

Dobrý den,

je mi líto , ale již je plno.
S pozdravem
Hlavatá

Fojtíková

Dobrý den,
máte volný termín od 21.8.-23.8.2019 pro dva?
Děkuji. Fojtíková

Penzion U Julka

Dobrý den,

bohužel mám plno.
S pozdravem
Hlavatá

Barbora Vlčková

Dobrý den, máte volný termín 10.8.az 13.8. Dekuji

Penzion U Julka

Dobrý den, bohužel plno. S pozdravem
Hlavata

Monika Lojdová

Dobrý večer. Je prosím možnost ubytovat 3 dospělé, jedno miminko v postýlce a chlapečka 3 roky? V termínu 26.8.-29.8. na dvě nebo tři noci? Děkuji

Penzion U Julka

Dobrý den, bohužel již mám plno v tomto termínu.
S pozdravem
Hlavatá

Romana Šubikova

Dobry den, je volny termin na 3 noci kdykoliv od 3.8 do 10.8? Dekuji Šubikova

Slevomat.cz

Dobrý den, Romano, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera e‑mailem na info@ujulka.cz nebo na telefonním čísle +420 776 038 2­02. Pěkný den, Honza

Lucie Galušková

Dobrý den, byl by možný pobyt se dvěmi malými dětmi v termínu 4.7 – 7.7.2019? Děkuji za odpověď.

Penzion U Julka

Dobrý den, bohužel tento termín je již obsazen.
S pozdravem
Hlavata

Irena Himlová

Dobrý večer, měla bych zájem o ubytování v penzionu U Julka v Domašově, ale pouze pro sebe a kočičku v termínu: 29.6. až 3.7. 2019 Bylo by to možné?

Děkuji za odpověď a zdravím!
Irena Himlová

Penzion U Julka

Dobrý den,

volno mám od 30.6.-4.7. Pokud budete mít zájem, napište.
Děkuji
S pozdravem
Hlavatá

Marek Mokroš

Dobrý den mate volny termín na 4 dny od 5.8–16.8 děkuji Mokroš

Penzion U Julka

Dobrý den,

volno mám pro 2 osoby a to 9.8.-12.8. na 3 noci.
Pokud budete mít zájem, napište co nejdříve na info@ujulka.cz
Děkuji
S pozdravem
Hlavatá

Jaroslav Kořínek

Dobrý den, máte volný termím na tři noci v době po 20.6 do konce června. Dva dospělý a dvě děti, věk 13 a 2 roky , děkuji.

Penzion U Julka

Dobrý den, volno by bylo 24.6.-27.6.
Pokud budete mít zájem , napiste na info@ujulka.cz
Dekuji
Hlavatá

Naděžda Šurá

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování ve Vašem penzionu. Jednalo by se o 6 denní pobyt ( 5 nocí). Chci se zeptat zda jsou ještě nějaké volné pokoje v termínu od 27.7– 6.8.19 . Děkuji za odpověď

Penzion U Julka

Dobrý den, volný termín 29.7.- 7.8. Pište prosím na info@ujulka.cz
Dekuji
S pozdravem
Hlavatá

Anita

Dobrý den, dá se u Vás částka zaplatit uni šeky – fksp? Děkuji za odpověď Růžková

Slevomat.cz

Dobrý den, Anito, pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku voucheru bez rezervace termínu a zvolte způsob platby na bankovní převod. Twisto není možné použít pro způsob platby bank
ovním převodem. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Přeji pěkný den

Dana Čihánková

Dobrý den prosím muzete mi sdělit, jestli máte volný termin od 16.7. – 19.7. 2019? Pokud ne tak bych byla rada kdyby jste mi mohli sdelit jiný termín až do3.8. Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, o dostupnosti termínů se prosím informujte přímo u partnera e‑mailem na info@ujulka.cz nebo na telefonním čísle +420 776 038 2­02. Pěkný den, Honza

Jantošovičová

Dobrý den,
dne 14,5, jsem zaplatila z účtu 15307…/0300 částku 1690,– Kč na pobyt v penz. U julka, Domašov, na platbě bylo napsano SLEVOMAT.CZ PRAHA 1,pod v.s.205000125,a s.s.6102039587, nemám však voucher ,a chtěla bych ho v brzké době využít!Komunikovala jsem zde zs p. Hlavatou.

Slevomat.cz

Dobrý den, v systému vidíme objednávku jako stornovanou z důvodu pozdní úhrady. Pěkný den

Alena Čechová

Dobry den, je volný termín od 18.8. do 24.8? 2× dospělý 1× dítě 3roky a 1× dítě 2roky.
 Děkuji

Penzion U Julka

Dobrý den,

bohužel tento termín není volný. Volno pouze od 27.8.-1.9.
S pozdravem
Hlavatá

Petle

Dobrý den, je k dispozici kuchyňka? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, s dotazy ohledně vybavení se můžete obrátit přímo na našeho partnera na jeho e-mailu info@ujulka.cz nebo tel.: 776 038 202. Rádi Vám odpoví na veškeré otázky. :)
Hezký den, David :)

Lucie Ženožičková

Dobrý den,máte prosím volný termín 5–8 září pro 2 osoby a malý pes?Děkuji Ženožičková

Penzion U Julka

Dobrý den,

tento termín je volný.
Pokud mám rezervovat, napište na info@ujulka.cz
Děkuji
S pozdravem
Hlavatá

Nikola

Dobry den, je prosim mozne ubytovani se psem (stredni plemeno)?
Dekuji.

Penzion U Julka

Dobrý den,
ano je to možné.
S pozdravem
Hlavatá

Libor Dittrich

dobrý den,byl bymožný termín volnýod11,7do 14,7?nebo vždy od čtvrtka do neděle?Děkuji p.Dittrich

Penzion U Julka

Dobrý den, bohužel tento termín je obsazen. Volno 7.7.-11.7. Nebo 1.7.-4.7. Pokud budete mít zájem, napiste na info@ ujulka.cz
Dekuji
Hlavata

Jantošovičová

Nebo předchozí termín 8,–10,6,2019

Penzion U Julka

I tento termín je volný . S pozdravem
Hlavata

Jantošovičová

Mate volnz termín od 12,6,–14,6. předchozí dny jsme ve Vikýřovicích,nevím jak je to od Vás daleko?

Penzion U Julka

Dobrý den, tento termín je volný . Pokud mám rezervovat, napiste na info@ujulka.cz
Dekuji
Hlavata

Libor Dittrich

dobrý den když si zakoupím voucher je možné si rovnou zamluvit datum 4.7.-7.7. a ještě jeden dotaz byli bychom tři dospělí a jedno dítě tj. 11 je možné případně dokoupit přistýlku děkuji za odpověd

Penzion U Julka

Dobrý den, bohužel tento termín je již obsazen. Volno až 7.7.-11.7.
S pozdravem
Hlavatá

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru