Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Vyvolání až 100 fotografií v lesku, dle vybraného rozměru

4,7 / 5 Click4foto (2 pobočky) Brno  (mapa) 119 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Marie Samková

Dobrý večer. Zajímá mne (řečnická otázka více méně ) ,,proč není žádná reakce (odpověď kde se stala chyba) od Vás na negativní komentáře ohledně kvality papíru a co/kdo za to může ,že máte půl na půl přibližně komentáře, že jsou fotografie bledé,moc tmavé, moc světle a někdy i recenze ,že jsou poškozené a bez odezvy.,, Objednávám a jsem zvědavá v jaké kvalitě mi fotky přijdou. Doufám, že budu jedna z těch spokojených po přečtení tolika hodnocení. A slevomat sice má v popisu voucheru ,že máme zaplatit poplatek 39,–, ale áaaaaaaž někde pěkné dole .Což pro nepozorné je pěkný,,chyták'' . Vy jste na tom vlastně za poplatek stejně a sami si zaplatíme ještě Slevomatu poplatek,že jsme na Vás dostali kontakt.

Click4foto

Dobrý den Marie, co dodat, snad jen, tak si neobjednávejte, když už dopředu máte pochybnosti. Radek

Eliška

Dobrý den, do nového fotorámečku potřebuji krom fotek 10×15cm i 4ks fotek 13×18cm. Bylo by možné nějak bokem k zakoupenému voucheru na 100ks foto vyvolat i těchto 4ks? Děkuji El.

Click4foto

Dobrý den, ano je to možné, rozměry uveďte v objednávce. Radek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru