Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pobyt v chatě v CHKO Třeboňsko: vybavená kuchyně, travnatá pláž u rybníka

Mimořádné
Mimořádná nabídka, která patří mezi 10 % nejlépe hodnocených na Slevomatu a má dostatečný počet recenzí.
4,9 / 5
Chata Cep Jižní Čechy (mapa) 18 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Erika Svornikova

Dobry den, máte volno na příšti víkend od 21–23.6.2019 pro 6 osob.

Chata Cep

Dobrý den, všechny letní termíny jsou již vyprodané.. Více na mých stránkách www.chata-cep.cz v kolonce " kalendář termínů"

Eva

Dobrý večer, chtěla bych si objednat termín od 28.10.-31.10 .Pro 3 osoby. Dnes jsme spolu telefonovali.děkuji Špůrková

Chata Cep

Dobrý den, info o volných termínech a volné termíny najdete na mých stránkách www.chata-cep.cz

Petr

Dobry den ,mate volno 31.5 az 2.6 Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petře, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu l.arenberger@seznam.cz či telefonu +420 728 251 6­03. Pěkný den, David

Papíta

Dobrý den,
kde najdu kalendář? Máte prosím volno od 27.5 do 30.5.2019?
 Děkuji

Chata Cep

Kalendář ne na mých www stránkách chata-cep.cz.Volno mám 19.5–23.5,pokud máte zájem. Včera se mi to uvolnilo

Chata Cep

Kalendář ne na mých www stránkách chata-cep.cz.Volno mám 19.5–23.5,pokud máte zájem. Včera se mi to uvolnilo

Lucie Lomozova

Dobry den, je mozne objednat chatu jen na 1 noc?

 dekuji

Chata Cep

Ano, ale za cenu voucheru na 2 noci

Blanka

Vážený! Zalíbila se nám chata Cep na Třeboňsku ale termín v říjnu je pozdě-chtěli bychom plavat. A tak se ptám zda je možné si chatu zarezervovat již na příští rok 2020? Byl by to termín od 22.6 do 28.6 2020 Děku­ji Blanka

Chata Cep

Dobrý den p. Blanko. Ano, rezervace je jistě možná, ale za ceny uvedené na mých stránkách www,chata-cep.cz. V obchodních podmínkácj jsou všechny potřebné info k rezervaci.
S pozdravem
Arenberger

Pavlína

Dobrý den
Pěkná nabídka, ale pokud dobře koukám na vaše stránky chaty na kalendář termínu, tak je až do konce září obsazeno?!?

Chata Cep

Ano, během dubna se téměř vyprodaly všechny termíny. Volné jsou již jen v říjnu nebo v květnu.

Jan Baščan

Dobrý den,máte volný termín od 5..8-cca týden?Děkuji.

Chata Cep

V tomto termínu je již obsazeno.Více info na : www.chata-cep.cz

Barbora Braun

Dobry den, mate prosim volny termin na 5 dni v obdobi 24.6.-28.6. nebo okolo tohodle terminu? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na e‑mailu l.arenberger@seznam.cz či telefonu +420 728 251 6­03. Pěkný den, Honza

Lenka

Dobrý den, byl by prosím volný termín 31.8.-7.9.?
 Děkuji

Chata Cep

Dobrý den, tento termín je obsazen.Více info o volných termínech najdete na mýcg stránkách:www.chata-cep.cz

Pavla Padu

Dobrý den, proč je voucher jen pro dvě osoby? Kapacita? děkuji za odpověď.

Chata Cep

Dobrý den, protože pronajímám objekt jako celek za stejnou cenu pro 1–4 osoby. takto jsem chtěl využít toho, že 2 osoby mají ubytování za sníženou cenu.Kapacita je 6+1 osob, s tím , že každá další osoba platí za noc 300,–Kč. Více o objektu je pak na mých stránkách: www.chata-cep.cz

Roman Oralek

Muzu chytat ryby?

Chata Cep

Dobrý den, v rybníku před chatou je zákaz rybaření. Rybáři jezdí chytat na pískovny do 12km vzdáleného Suchdola nad Lužnicí.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru