Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Ať je váš kufr nepřehlédnutelný i chráněný před odřeninami: elastické potahy

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jitka

Dobrý den,
prosím jakou velikost obalu zvolit pro kufr o rozměrech 66 × 44 × 28 cm?
Děkuji za odpověď.
 Jitka

Módní šperky

Dobrý den, bohužel neumím poradit, kvůli té délce, která je nestandardí by Vám L bylo velké, jedině risknout tu velikost M

Jana

Dobrý den, váhám mezi velikostmi M a L. Kufr má rozměry 44 × 65 × 28/31.

Módní šperky

Dobrý den, bojím se, aby veliksot L nebyla velká, spíše bych zkusil M

Helena Kubickova

Dobrý den.Potahy vel L nejsou v nabídce.Kdy budou k dostání.chtela jsem za jedno poštovné a akci která platí do středy.dekuji za odpoved.

Módní šperky

Dobrý den, jediný potah ve velikosti L není ve zlých očích, kdy tento druh výrobce už zrušil

Hana Rubešová

Dobrý den, můžete mi sdělit, jaké jsou rozměry elastického potahu na kufr XL https://www.slevomat.cz/akce/1450276-prakticke-i-hezke-elasticke-potahy-na-kufr#4366330
Mám kufr o rozměrech 78×53×34
Děkuji
Rubešová

Módní šperky

Dobrý den, v akci jsou velikosti uvedené. Děkuji

Blanka Eflerová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, pokud dnes 5.6. objednám potahy ve velikosti L z nabídky ( 3× námořník, 2× plameňák), za jakou dobu nám budou asi doručeny?
Děkuji za informaci. Eflerová Blanka

Módní šperky

Dobrý den ,zkuste se nám ozvat přímo na e-mail, uvedený v akci, domluvíme se na termínu

Milena Kouřilová

Dobrý den, zdravím Vás a chci se zeptat jakou bych měla zvolit velikost na obal na kufr ?
Délka 61 cm, šířka 39 cm a výška 21 cm. Děkuji za odpoveď Milena

Slevomat.cz

Dobrý den, Mileno, potah je elastický a tudíž by pasovala jistě i varianta M.
Hezký den, David :)

Mirka

Dobrý den, potřebovala bych potah příští týden. Šlo by dodání nějak urychlit? Děkuji!

Módní šperky

Dobrý den, obratte se přímo na nás, abych prověřili dostupnost

Veronika

Dobrý den,

prosím, jakou velikost zvolit na kufr o rozměrech 65 × 42 × 24 cm?

Děkuji,
Veronika

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, pro Váš kufr bude nejlepší zvolit variantu L. Pěkný den, Honza

Alena Valná

Dobrý den, mám kufr velikost 44 × 60 bez koleček
Měli by jste obal i na tuto velikost, moc bych potřebovala
Děkuji za odpověď

Módní šperky

Dobrý den, obávám se, že by obal nemusel dobře sednout

Renata

Dobrý den přeji.
Je tento typ potahu dostačující na ochranu kufru do letadla nebo je kufr i tak potřeba přebalit folií? Díky předem za odpověď, Renata

Módní šperky

Dobrý den, potah samozřejmě nevydrží, pokud se bude s ní drhnout o zem. Folie na letištích je hlavně, aby se kufr neotevřel a na to i potah slouží, kromě toho, že kufr poznáte obratem ;)

Pavel

Dobrý den, nemohu si vybrat velikost dle Vaší tabulky. Prosím o radu. Rozměry kufru jsou 64×27×45,5. Děkuji.

Módní šperky

Dobrý den, riskl bych ještě tu velikost M, obávám se , že elko by bylo velké

dominika

Dobrý den,
maminka si včera objednala kufr s plamenáky a zaplatila kreditkou, protože ji to jinak nepustilo a strhlo se jí z účtu místo 399kč, asi 4700kč. Můžete mi to vysvětlit? Děkuji za odpověď

Módní šperky

Dobrý den, pro kontrolu musíte kontaktovat přímo Slevomat, kteří mají platby na starost.

Eva Kasalová

Dobrý den, doba dodání je opravdu tak dlouhá? Děkuji Kasalová

Módní šperky

Dobrý den, máme většinu skladem, jestli chcete nějakou velikost ověřit, prosím napište nám

Vecková

Jakou velikost obalu na kufr zvolit : výška bez koleček 53, délka 40, šířka 23 cm ? Děkuji

Módní šperky

Dobrý den, nejsem si 100% jistý velikostí S, ale velikost M by byla už velká

Yana

Dobrý den,
je potah použitelný i na jiný typ kufru než je spinner?

Slevomat.cz

Dobrý den, obal se dá použít na jakýkoliv kufr, pokud odpovídá rozměry. Hezký den, Simča :)

Anoli

Obal je pěkný, vypadá kvalitně. Má však jedinou „chybičku“..otvor v obalu je na druhé straně než držadlo kufru z boku. Máte v nabídce možnost volby bočního otvorů obalu?

Módní šperky

Dobrý den, bohužel ne, máme pouze jeden typ obalů

Olga Jandová

Je třeba koupit velikost S či M, pokud můj kufr má: V=53cm, D=35cm, Š=25cm, díky oj

Módní šperky

Dobrý den,

doporučil bych Vám velikost S

Jitka

Dobrý den, jaká je prosím váha obalu? děkuji, Jitka

Módní šperky

Dobrý den, približně 200–300 g

Alena

Dobrý den, prosím na jaké rozměry kufru jsou tyto potahy(př. L…)
Děkuji
Alena H.

Alena

Omlouvám se, vidím tady tyto rozměry......­..............

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, rozměry jsou zobrazeny hned pod videem v nabídce, tak mrkněte :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru