Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Galerie ocelových figurín: úžasný svět sci-fi, pohádek, komiksů, luxusních aut

4,9 / 5 Galerie ocelových figurín Praha - Nové Město  (mapa) 1 923 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Martina Pilařová

Dobrý den, chtěla jsem koupit voucher kamarádce ke 40.narozeninám, které má 25.5. a 8.6. se vdává, bohužel platnost voucheru je do 9.6., to by určitě nestihla využít, ačkoliv je to velká milovnice umění. Je prosím možné platnost voucheru prodloužit? Nebo je prosím možné, že by pak byla možnost koupit jiný voucher
s delší platností? Moc děkuji za odpověď. Přeji hezký den. Pilařová

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, bohužel platnost voucherů nelze prodlužovat. Můžete vybrat jinou nabídku, či využít k obdarování dárková poukaz, za který je možné nakoupit jakoukoliv nabídku. (https://www.slevomat.cz/darkovy-poukaz) :) Pěkný den, Honza

Jitka

Dobrý den,

ještě jednou k prokázání věku dítěte do 3 let. Cestovní pas už pár let nemám, takže tam nemám syna zapsaného a do OP se už dítě nezapisuje. Stačí třeba průkazka zdravotní pojišťovny? Já pro něj tu vstupenku klidně koupím, abych se nemusela dohadovat, jenom jestli to jde nějak dokázat :) ani průkazku do MHD nemá, protože mám já lítačku. Tak jestli má cenu tam jít bez vstupenky pro něj, nebo je lepší mu koupit dětskou?
Díky :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, průkaz zdravotní pojišťovny bude stačit =) pokud je syn mladší než 3 roky, je zbytečné pro něj kupovat vstupenku. Hezký den, Simča :)

Jitka

Dobrý den,
chtěla bych tam vzít syna (2,5 roku), jakým způsobem můžu dokázat, že mu ještě nebyly 3 roky? U těch dětí je to přeci jenom dost nejasné :) OP nemá…
Díky za odpověď
Jitka S.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jitko, syna máte jistě zapsaného v cestovním pase. :) Dokázání jeho věku by neměl být problém. Hezký den, Simča :)

Mária

Dobrý den rodinné vstupné platí i kdyby sme šli já se svými dětmi (2 a 6let) a má sestra s dcerou(6let)?

Slevomat.cz

Dobrý den, Mário, ano rodinné vstupné platí i v tomto případě :). Děti do 3 let mají vstup zdarma a krásně nám to vychází na 2 dospělé a 2 děti. Hezký den, Simča :)

Hana Jelínková

Dobrý den,
do kdy se musí lístek uplatnit? dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, voucher slouží jako vstupenka a je ho třeba využít do 9. 6. 2019. Pěkný den, Honza

Hanka

dobrý den, je k vám bezbariérový přístup?

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, ano, celá Galerie je bezbariérová.

Alena Sidlova

Dobrý den, za jak dlouho mi přijde vstupenka, když bych dneska zaplatila? Dceři jsou 3 roky mám kupovat také vstupenku? Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, ano děti od 3 potřebují vlastní dětskou vstupenku, která je v první variantě voucheru. Vouchery Vám přijdou na email okamžitě po připsání financí na náš účet. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Simča :)

Marie Lozanová

Je možné použít rodinnou vstupenku na jednoho dospělého a tři děti?
 Marie

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, ano, je to možné. Předem děkujeme za návštěvu.

Lenka

Dobrý den mohu uplatnit rodinný vstup 2dospělí 2 děti ve věku 16, 8 let?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, rodinná vstupenka platí pro 2 dospělé a 2 děti od 3 do 14,9 let. Hezký den, Simča :)

Dana Filipova

Dobrý den, stačí voucher v telefonu? Nebo musí být v tištěný. Děkuji Filipova

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, stačí Vám kód voucheru, takže elektronická podoba je zcela dostačující :) Pěkný den

Olena

Dobry den. Máme rodinu 2 a 3, mladšímu 3 roky. Můžeme vzít variantu rodinný vstup, nebo ještě dokoupit další vstupenku? Děkuji

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, děti do tří let (včetně) jsou zdarma a můžete si koupit rodinnou vstupenku.

Lucie

Dobrý den, dítěti jsou 3 roky ještě, má vstup zdarma, nebo již musí mít vstupenku?
 Děkuji

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, vstup má samozřejmě zdarma. Předem děkujeme za návštěvu!

Žanet

Dobrý den, poslali jste mi špatné číslo účtu a nemohu to zaplatit.

Slevomat.cz

Dobrý den, Žanet, platební údaje, které jste dostala na email by měly být v pořádku. Poslala jsem Vám je ještě jednou, mrkněte prosím do emailu. V případě jakýchkoli nesrovnalostí se neváhejte obrátit na naší zákaznickou podporu a napiště email na: podpora@slevomat.cz nebo si zavolejte na +420 222 745 3­54. Pěkný den :))

Lucie

Dobry den, mate otevreno i ve svatek? Diky za info. Hezky den Trejbalova

Galerie ocelových figurín

Dobrý den, ano, ve svátky bude galerie otevřená. Rádi Vás tu uvidíme :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru