Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Až 7 dní v Dunajské Stredě: pobyt pro dva nebo rodinu vč. snídaně i relaxace

Mimořádné
Mimořádná nabídka, která patří mezi 10 % nejlépe hodnocených na Slevomatu a má dostatečný počet recenzí.
4,8 / 5
Villa La Via*** Dunajská Streda - Slovensko (mapa) 17 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Vokálová

Dobrý den. Chtěla bych si objednat pobyt pro 4 dospělé osoby. Termín by byl od 22.7. – 24.7. Bylo by to možné? Děkuji Vokálová

Villa La Via***

dobrý deň,
v tomto období sú obsadené izby
s pozdravom
suchová silvia

Alena

Dobrý den, prosím o informaci, chtěla bych koupit pobyt pro dva dospělé a dvě děti (9 roků a 12 roků). Jaký by byl doplatek a jaký pokoj (apartmán) by nám byl přidělen.
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, jedno dítě do 11,9 let se snídaní: má pobyt zdarma. Druhé dítě starší 12 let nebo dospělá osoba na vlastním lůžku a se snídaní platí 15 €/os./noc. Přistýlka je možná pouze v apartmánu. Pokud budou děti spát na přistýlce, pak je nutný doplatek za apartmán 10 €/noc. Apartmán vám bude přidělen dle dostupných kapacit. Hezký den, Simča :)

Simona

Dobrý den, ráda bych koupila pobyt v termínu 23.6. –26.6. na 4 dny (3 noci) pro 2 osoby a dítě ve věku 10 let a jeden pokoj pro další 2 dospělé osoby. Poradíte mi prosím, jak mám pobyt objednat? Děkuji

Villa La Via***

dobrý deň,
prosím pošlite mi na vás telefónny kontakt, alebo mi zavolajte +421948311126
s pozdravom
suchová silvia

Lucie Černá

Dobrý den, je možné si touto cestou koupit pobyt v rodinném apartmánu s kuchyňským koutem v termínu 17. – 24. 8. 2019? Děkuji

Villa La Via***

áno dá sa, sú voľné ešte apartmány
prosím pošlite mi telefónny kontakt na vás, ozvem sa vám a vysvetlím poplatky
s pozdravom
suchová silvia

o.

Prosím ještě o info, zda v apartmánu s kuchyňkou je k dispozici základní nádobí, nůž, talíře…Děkuji.

Villa La Via***

máte to k dispozícii v apartmáne s kuchynskou linkou
pozdravom
suchová silvia

Jarmila Štěpánková

Dobrý den, máme zájem o nabízený pobyt. Je možné si objednat termín od 20. – 25. 7. 2019? Polopenzi nenabízíte, je možné si dokoupit večeři? Pokud ano, prosím o cenu. S pozdravem Štěpánková

Villa La Via***

dobrý večer,
v tomto období máme ešte voľné izby
my ponúkame len raňajky, ale máme vybavené večere v partnerskom hoteli 50m od nás,
cena jednej večere je 8,90 eur
ponuka je každý deň s troch jedál
s pozdravom
suchová silvia

Michelle Schacherlova

Dobrý den, když máme dvě děti, 2 roky a 5 let, budou obě zdarma? Nebo kolik případně doplatit, děkuji.

Villa La Via***

dobrý večer,
v akcii je písané jedno dieťa zdarma, druhé sa dopláca
vo vašom prípade 2-ročné a aj 5-ročné dieťa bude zdarma
doplácali by ste za apartmán, lebo do izby Standard sa nezmestí prístelka
doplatok by bol 10 eur/noc za malý apartmán, 20 eur/noc za veľký apartmán kde je aj kuchynská linka
ak máte ešte nejaké otázky kontaktujte ma telefonicky
s pozdravom
suchová

Míchal Blažek

Dobrý den chtěl bych se zeptat když si koupím voucher na 3dny,pro dvě osoby a jedno dítě 10let na přistýlce můžu používat vířivkou po celou dobu pobytu nebo jí mám jen na ty 2hodiny??? A ještě jedna otázka jaký je rozdíl mezi malím apartmánem a velkym????děkuji za odpověď Michal

Villa La Via***

dobrý večer,
wellness máte na 2 hodiny zdarma, ale 10 ročné dieťa nemôže ísť do vírivky, hygiena nám dala podmienky, ktoré musíme dodržiavať
ak chcete využiť privátny wellness viac krát, poplatok je 8 eur na osobu na dve hodiny
doplatok za malý apartmán je 10 eur/noc, veľký apartmán 20 eur/noc
rozdiel medzi veľkým a malým apartmánom- veľkosť- 36 a 55 m2, veľký apartmán má kuchynskú linku
s pozdravom
suchová silvia

jANA

Dobý den,kolik je prosím poplatek za dva malé pejsky?2,5 a 3,5 kg?

Villa La Via***

o aku rasu psa sa jedna
s pozdravom
suchova

Helena Vaňková

Dobrý den, ráda bych koupila pobyt pro 2 osoby a 18letou dceru na přistýlce. Poradíte mi jak objednat a jaká bude cena za apartmán?? Předpokládám pobyt na 3 noci

Villa La Via***

kupite si voucher na 3 dni
napisete poznamku dieta 18 rokov
ak budete kupovt voucher npuste telefonny kontakt na seba
budem vam volat
s pozdrvom
suchova

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru