Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Pobyt ve středních Čechách: 2–3 noci s polopenzí, rybaření, bowling i minizoo

4,4 / 5 Resort Hulín Střední Čechy (mapa) 163 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Šárka Jandová

Dobrý den,nemáte prosím náhodou volný pokoj v termínu 24.-26.8.?děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, tento termín je už plně obsazený. Volný termín 28.-30.8. Kontaktujte mne na recepce@resorthulin.cz.Přeji hezký den

Sedláčková

Dobrý den,
prosím o info, zda máte nějaký volný termín v období od 10.8. do 25.8. pro dva dospělé a dvě děti 11 a 16 let.
děkuji
 MS

Resort Hulín

Dobrý den, V těchto termínech je vše plně obsazené. Volný termín 28.-30.8. ve dvoulůžkovém pokoji, pak až v září. Přeji hezký den.

Jana Krýnerová

Dobry den,nejbližší možnost koupání . Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, máme zde venkovní bazén. Přeji hezký den.

Tereza Šípová

Dobrý den, chci koupit pobyt jako dárek zajímá mě jestli je dost volných termínů, popřípadě zda mi můžete dát nějaký seznam volných termínů. Ještě by mě zajímalo zda by šel minigolf a tenis vyměnit za rybolov na 1 den. Předem děkuji za odpověď

Resort Hulín

Dobrý den, termíny o prázdninách jsou už hodně zarezervované. Září je volnější. Určitě je lepší předem termín zarezervovat a poté zakoupit. Můžeme vyměnit sportoviště. Pro více informací mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Martina Špitálská

Dobry den, mate prosim volny dvouluzkovy pokoj od 30.6. do 2.7.? Dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Martino, o dostupnosti termínů se prosím informujte přímo u partnera e‑mailem na recepce@resorthulin.cz. Pěkný den, Honza

Resort Hulín

Dobrý den, již máme sjednanou rezervaci :). Přeji hezký den.

Jana janoušková

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli máte volný některý z těchto termínů.
14.7.-16.7.2019,nebo 4.8.-6.8,nebo 25.8.-27.8.2019?

Resort Hulín

Dobrý den, Volný termín ve dvoulůžkovém pokoji je 4.-6.8.,25.-27.8. Pro rezervaci mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Radka Frajerová

Dobrý den,můžu poprosit,máte ještě volný termín od 19.8.2019 – 22.8.2019 pro 2 dospělé a 3 děti ve věku 2,4,9 let. A jaká by byla celková cena s polopenzí. Předem moc děkuji Radka Frajerová

Resort Hulín

Dobrý den, Volný termín je 19.-21.8. v apartmánu s doplatkem 200,./os./noc…tj 800,–, doplatek za děti polopenze 150,–/den…tj.900,–, děti do 5let ubytování zdarma, dítě 9let 350,–/noc…tj.700,–…celkový doplatek k vouchru bude 2.400,–. Pro rezervaci mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Novotná

Dobrý den máte volný termín 7–9.6.2019??

Slevomat.cz

Dobrý den, o dostupnosti termínů se prosím informujte přímo u partnera na emailu recepce@resorthulin.cz. Pěkný den, Honza

Jitka Slabá

Dobrý den, chtěla bych koupit 2 poukazy a prodloužit si pobyt. Jsou volné prosím nějaké termíny v červenci od 7.7.? Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, volné termíny ve dvoulůžkovém pokoji 7.-11.7., 14.-18.7., 21.-25.7. Pro rezervaci mne kontaktujte recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Michaela Žofková

Dobrý den, je možné tento voucher koupit pro 3 osoby a 1 díte do 3 let? V termínu pátku 21.6 do 23.6? Děkuji moc.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, určitě je možné takto voucher využít, nicméně o volných termínech je nutné se informovat na e‑mailu recepce@resorthulin.cz, kde Vám odpoví jakmile to bude možné :) Pěkný den

Vlastik Dušek

Dobry den,chtel bych se zeptat na ubytovani pro 2 osoby na 3dny v terminu od31.5.2019az4­.6.2019Moc dekuji Dusek Vlastimil

Resort Hulín

Dobrý den, v tomto termínu bohužel už nemáme volné ubytování. Pro jiný termín mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Barbora Hlucb

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volné 2 dvoulůžkové pokoje v týdnu od 27.5. na 2 noci. Děkuji. Hezký den Hluchá

Resort Hulín

Dobrý den, Volný termín je 28.-30.5.2019. Pokud budete chtít zarezervovat kontaktujte mne na recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Krivankova

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli máte volný pokoj pro 2 dospělé a 1 dítě 9 let od 6.5. do 8.5. ,děkuji za odpověd Křivánková

Resort Hulín

Dobrý den, tento termín je volný. Kontaktujte mne na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Aneta Mašková

Hezký den, chtěla bych se zeptat, zda bychom s tímto zakoupeným voucherem mohli přijet v termínu 8. – 10. 5. ? Je-li tento termín ještě volný? Děkuji.

Resort Hulín

Dobrý den, ano tento termín je volný. Kontaktujte mne na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Kateřina Urbanová

Dobrý den, prosím zda-li by šlo uplatnit voucher v termínu od 25.4. –28.4? Měla bych zájem. Děkuji za brzskou odpověď

Resort Hulín

Dobrý den, termín je obsazený svatbou. Kontaktujte mne na emailu recepce@resorthulin.cz. přeji hezký den

Veronika Pudilová

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli máte volný pokoj o velikonocích?

Resort Hulín

Dobrý den, pokud myslíte termín o víkendu 19.-21.4., tak ten je už obsazený. Volno je od neděle 21.4. Pokud budete chtít udělat rezervaci, kontaktujte mne na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

ALENA

Dobrý den, chtěla bych vědět zda je na vašich rybnících povolen rybolov přívlačí.
Děkuji :-)

Resort Hulín

Dobrý den, jelikož máme sportovní rybolov ,,chyť a pusť,, tak přívlač není zde povolen. Pro více informací mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den

Pavel K.

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, když bych chtěl pobyt pro čtyřčlennou rodinu, dvě děti (2 a 4 roky), pochopil jsem, že bychom bydleli v chatce(apar­tmánu), můžete mi spočítat kalkulaci včetně polopenze pro děti?
Moc děkuji, Pavel K.

Resort Hulín

Dobrý den, pobyt v chatičce není s doplatkem , apartmán je 200,–/os./noc..tj 800,–. Děti polopenze 150,–/den, ubytování do 5let zdarma. Celkový doplatek v chatce je 600,–(děti polopenze) , celkový doplatek v apartmánu je 1.400,–(doplatek a děti polopenze). Pro více informací mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Martina

Dobrý den, můžeme koupit poukaz pro dvě dospělé a 4 děti, které bychom pak doplatily (dvakrát 3 roky a 2× 5 let), a bylo by možné pak mit dva dvoulůžkové pokoje nebo vámi nabízený apartmán? Díky Martina

Resort Hulín

Dobrý den, určitě je možné zakoupit voucher a pak na místě doplatit dětem stravu. Buďto můžete mít dvoulůžkové , nebo apartmán ten je s doplatkem 200,–/os./noc.
Pro více informací mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Lenka Balková

Dobrý den,
Chtěla bych se optat zda si mohu zakoupit dva ty poukazy a mít tedy šest dnů
 Děkuji

Resort Hulín

Dobrý den, nejdříve si ověřte zda by byl volný termín. Není problém zakoupit dva a navázat na sebe. Pro více informací mne kontaktujte na emailu recepce@resorthulin.cz. Přeji hezký den.

Kamil Zsiray

Dobrý den, jaký je poplatek za dobu pobytu za přistýlku pro 8 letou dceru. Také se snídaní a večeří. A pak jen dotaz, zda by hodina tenisu nešla nějak přeměnit za cokoliv jiného. Třeba něco pro tu dcerku. Děkuji za reakci

Resort Hulín

Dobrý den, přistýlka je 300,–/noc a polopenze dítě 150,–/den. Ano šlo by vyměnit za mini golf. Přeji hezký den.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru