Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha s pevnou vazbou, formát A4, A3 nebo 20×20

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Andrea Marhounová

Dobrý den, pokud vložím do šablony fotku a nebude tam ani žlutý a ani červený vykřičník, fotka bude v knize krásná a čistá? A ještě jsem se chtěla zeptat? Někdy na fotku ťuknu a skočí mi do rámečku sama bez problému. A někdy na to ťukám a přetahuji a furt mi to tam skáče s takovým tím rámečkem na zvětšení či zmenšení. A to mi už nejde ale vmáčknout do toho rámečku. Nevím, co dělám špatně. Děkuji za radu. Marhounová

Colorland

Dobrý den,
přesně tak – editor vás sám informuje o kvalitě fotografií. Potřebovala bych konkrétně znát stránku a fotografii, které se týka problém s vložením. Můžete mi, prosím, napsat na info.cz@colorland.com..... tam vám mohu zasílat i screeny, kde to eventuálně napravit. Děkuji. Colorland

Miloslava Hovorková

Dobrý den, prosím, mohu napsat do fotoknihy text pod fotografie?
Díky za odpověď. Hezký den.

Colorland

Dobrý den,
textové pole pro text můžete vložit libovolně. Dále si můžete zvolit styl písma, jeho velikost čí barvu. Editor rovněž nabízí různé kliparty, nálepky, rámečky. .. Můžete si jej nezávazně vyzkoušet. Hezký den. Colorland

Lucie

Dobrý den, ráda bych fotoknihu, která by měla více než 60 stran, bylo by možné zakoupit poukaz na 60 stran a další na 28 stran? Případně 2×60 stran? Případně bude nějaká obsáhlejší fotokniha v nabídce? Nebo jak získat více stran? Předem děkuji.

Colorland

Dobrý den, kódy bohužel nelze slučovat. Pokud vytvoříte knihu o větším počtu stránek, systém vám automaticky dopočítá 30,–Kč za každé 4 stránky navíc. Hezký den – Colorland

Milena

Dobrý den, mohu pod fotografie připojit text? Díky za odpověď. Hezký den.

Colorland

Dobrý den, bohužel možnost vkládání textů a klipartů byla z nabídky odebrána. Hezký den. Colorland

nulinuli

Dobrý den, pokud knihu nestihnu vytvořit najednou, je možno v programu rozpracované uložit a jindy se k ní vrátit, nebo je nutné vypracovat knihu celou?

Colorland

Dobrý den,
kniha je uložena na serveru po dobu 90 dnů. V tomto čase je dobré alespoň rozpracovaný projekt EDITOVAT. Od každého editování se doba uložení opět prodlužuje na 90 dnů. Hezký den , Colorland

Veronika Sloupová

Dobrý den, je možné na jednu objednávku uplatit třeba dva vouchery? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
každý produkt potřebuje mít svůj slevový kód. Bohužel kódy nelze slučovat. Ale samozřejmě v jedné objednávce lze odeslat více produktů. Ráda bych ale upozornila, že některé produkty nelze společně zaslat: obrazy a fotohrnečky. Hezký den

Alena

Dobrý den,
dají se potisknout hřbety textem u A4 24 listů? Děkuji.

Colorland

Dobrý den,
hřbet knihy lze potisknout textem. Doporučují sí náhled lupou hodně přiblížit pro snadnější práci. Hezký den. Colorland

Lucie

Dobrý den, je možné zadat do tisku k fotografii i text, popř za jaký poplatek? Děkuji Lucie

Colorland

Dobrý den,
bohužel texty již na fotografie nelze vkládat. Děkuji a přeji hezký den . Colorland

Markéta Kurfürstová

Dobrý den, jsou v fotoknize programu na výběr různá pozadí stránek? Děkuji

Colorland

Dobrý den,
přednastavané pozadí ve vybrané šabloně si můžete měnit v samotném editoru v nabídce lišty po levé straně. Hezký den

Kaňka Pavel

DObrý den, chci se zeptat dokdy je platná tato nabídka, či na kolik kusů?

Colorland

Dobrý den, nabídka je platná do 31.7.2019. Hezký den – Colorland

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru