Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dovolená v Harrachově s polopenzí i večerními all inclusive nápoji

4,4 / 5 Horský hotel U Supa Harrachov (mapa) 87 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Libuše Šilhánková

Dobrý den,
měla bych zájem o ubytování na 2 noci pro 2 osoby v temínu 19.6. – 21.6. nebo 26.6.- 28.6. Byl by volný alespoň jeden termín?

Horský hotel U Supa

Dobrý den, o všední dny je nyní volno až od 1.9 Recepce

Martínková

Dobrý den,mate volne termíny v srpnu?Jednalo by se o dva dospělé a 2 děti o věku 5 a 7 let.Na 3 dny.
Děkuji
Martínková

Horský hotel U Supa

Dobrý den, ano, na víkendy. recepce

Leona Lokvencová

Dobrý den, máte ještě volné termíny od 17.6.? Děkuji Lokvencová

Horský hotel U Supa

Dobrý den, nyní je červen plně obsazen, volno je v květnu a pak od 7.7 dále. Recepce

Marcela Kazdová

Dobrý den, chtěla bych si koupit voucher pro 2 osoby to máte v nabídce za 5 390,– Kč a je to na 6 dní a 5 nocí. Chtěli bychom vzít s sebou vnučku 6 let kolik by byla cena i s dítětem? Děkuji

Horský hotel U Supa

Dobrý den, cena by byla: 390,– / noc s polopenzí, celkem tedy 7.340,– , Recepce

Sona Smolenova

Dobry den,chtela bych se zeptat,jestli se da uz ted u Vas udelat rezervace na pristi rok ,leto.Pro 2 dospele osoby a maleho psa.Dekuji.

Horský hotel U Supa

Dobrý den, nyní je možné rezervovat pokoj do 30.10.2019 , Recepce

Šárka Behrová

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat zda máte volný pokoj od 8–10.5 jela by jedna dospělá osoba,10 leté a 1leté dítě,jaký bych měla koupit voucher.děkuji za ochotu

Horský hotel U Supa

Dobrý den, volno zde máme, voucher na 2 noci v hodnotě 1.990,– . Recepce

Iva

Dobrý den, prosím vás, bylo by možné objednat 1/2 pokoj a jeden pokoj pro jednu osobu? Jaká by byla cena ze ten jednodlůžkový, prosím vás? Jednalo by se o 2–3 noci tento týden. Děkuji.

Horský hotel U Supa

Dobrý den,paní Ivo, disponujeme pouze dvoulůžkovými pokoji, takže cena je stejná i pro jednu osobu, jako kompenzaci nabízíme možnost odnosu svačiny ze snídaní. Recepce

Marie Hálová

dobrý den zaslala jsem dotaz na vaši stránku a nedostala jsem odpověď
Děkuji Hálová

Horský hotel U Supa

Dobrý den, okamžitě to vyřešíme. Recepce

Marie Hálová

Dobrý den,
měla bych zájem o pobyt pro 2 osoby na 5 noci (11.8. – 16.8.2019) + 2 děti do 12 let. Poukaz pro 2 osoby by se týkal 1 dospělé osoby a 14 letého kluka. Jak objednat.
Děkuji Hálová

Horský hotel U Supa

Dobrý den, poukaz se využije pro dvě osoby a děti se doplatí na místě, vše mi prosím zašlete na mail: info@hotelusupa.com , děkuji. Recepce

Jiří Janál

Je možnost zájezdu pro tři osoby v třílůžkovém pokoji.

Horský hotel U Supa

Dobrý den, ano, s tím není problém, více informací Vám poskytneme na e-mailu, děkujeme. Recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru