Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Přírodní krásy: poznávací výlet do kaňonu Medvědí soutěska v Rakousku

4,7 / 5 Cesty Evropou Alpy - Rakousko (mapa) 103 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zdenka Dolanská

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,mám dceru 5letou a já mám průkaz ZTP.Jely bychom z Prahy Opatov.Koupíme si tedy 2 vouchery?Děkuji za info.Zdeňka

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdenko, je to přesně tak jak píšete. Nabídku ale doporučujeme pro děti od 6 let, ale vše je na zvážení rodiče. :) Pěkný den, Honza

kateřina holá

Dobry den kdyz jsme.zakoupili a zaplatili zajezd do medvědí soutesky jde jeste objednavku stornovat a zaslat zpet penize děkuji Holá

Cesty Evropou

Dobrý den, ano, lze stornovat. Musíte řešit s podporou Slevomatu. Diskuze je určená pro dotazy na zájezd a odpovídá poskytovatel služby. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Petr Kolařík

Dobrý den.jak náročná je tahle cesta Medvědí soutěskou.? Děkuji

Cesty Evropou

Dobrý den, výlet není technicky náročný. Výstup soutěskou zvládne každý. Aby jste se mohl rozhodnout, popíši podrobněji trasu. Pěší trasa začíná v nadmořské výšce cca 450 m n. m. Nejdříve se jde cca 45 – 75 minut (dle fyzické zdatnosti) po lesní cestě ke vstupu do soutěsky, která je v nadm. výšce cca 750 m. Poté následuje cca 90 – 120 minut výstup soutěskou po žebřících a lávkách. Východ ze soutěsky je v nadm. výšce cca 1200 m. Dále je možno jít jednodušší trasou cca 90 minut víceméně po vrstevnici do cíle k jezeru Teichalmsee v nadmořské výšce cca 1200 m n. m. Nebo je možnost dojít k jezeru Teichalmsee náročnější trasou přes vrchol Hochlantsch (1720 m) – cca 3 hodiny. Jednodušší trasa je dlouhá cca 11 km, náročnější cca 12 km. Po výstupu ze soutěsky se lze občerstvit v hospůdce Zur Guten Hirten. Stejně tak je spousta možností k občerstvení u jezera Teichalmsee. V létě se lze v jezírku vykoupat. Pěkný den přejí Cesty Evropou

Eva

Dobrý den,prosím,proč nejezdí také autobus z PLZNĚ? :(

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, Plzeň není na trase autobusu do cílové destinace, je třeba využít z nástupních míst uvedených v nabídce. Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru