Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Kvalitní skořepinové kufry ve třech velikostech vyrobené na Slovensku

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana

dobry den.Male kufry uz nejsou:?dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, bohužel tato varianta již byla vyprodána. Pěkný den, Honza

Martina

Dobrý den, prosím jaký je objem největšího kufru, myslím u vás označen jako velký. Děkuji za informaci. Snad ještě na adrese v Mirošovicích je možno případně vrátit zboží i osobně? S pozdravem Martina

TexBase s.r.o.

Dobrý den Martino, obsah největšího kufru je cca 75 l. Případná reklamace je možná i osobně v Mirošovicích po předchozí telefonické domluvě :) Přeji hezký den! Linda Zvárová, TexBase, s.r.o.

Pavlína

Dobrý den. Na stránkách eshopu máte ještě bordo v nejmenší velikosti a na slevomatu není. Prosím Vás jak to je? Měla bych zájem. S pozdravem Pavlína Holečková

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Holečková, bohužel na našem e-shopu byla chyba a malé kufry máme pouze v růžové barvě…Přeji hezký den! Linda Zvárová, TexBase, s.r.o.

Lenka Klozová

Dobry den, opravdu ma ten maly kufr na vysku 57 cm? Kabinovka musi byt 55 vcetne kolecek… Dekuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den, ano. Původně výrobce neplánoval vyrobit kabinová zavazadla. Některé společnosti berou i větší kufry než 55, ale záleží vždy na společnosti… Děkuji za dotaz a přeji krásný den. Petr, TexBase.cz

Irena

Dobry den Leni. S zadnym kufrem velikosti S opravdu letadlem v kabine neodcestujete. V nektere predchozi akci bylo prodejcem odpovezeno, ze prece cestovat muzeme autem ci vlakem. Pravda. Skoda tech 3 cm

Petr

Dobry den, potrebuji si objednat male kufry v barve cerna, jiz nejsou???

TexBase s.r.o.

Dobrý den, bohužel malé černé kufry jsou skutečně již vyprodány…Přeji hezký zbytek dne! Linda Zvárová, TexBase, s.r.o.

Eva Klinerová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda fotky k nabidce odpovidaji. V některých recenzích jsou fotky v jiném designu a to bych nerada. Líbí se mi ty na fotce.
 Děkuji

TexBase s.r.o.

Dobrý den paní Klinerová, fotky odpovídají modelu, který momentálně nabízíme na Slevomatu. Fotky v recenzích, kde mají kufry podélné proužky, jsou z předchozí akce. Přeji hezký den! Linda Zvárová, TexBase, s.r.o.

Žaneta

Dobrý den, chtěla bych koupit kufry dva, každý jiné barvy. Musím koupit každý zvlášť, nebo je mám koupit najednou a do poznámky dát, jaké barvy chci? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto, stačí vložit do košíku jednu barvu kufru, vráti se zpět tlačítkem „pokračovat v nákupu“ a můžete přidat i druhou barvu kufru. Až budete mít v košíku vše, stačí pokračovat dál k výběru dpručení a platby. Hezký den, Simča :)

Šárka Kudýnová

Dobrý den, od rána se marně snažím zaplatit objednávku a stále to nejde…peníze na účtě mám. Zkoušela jsem i přes Twist a bohužel taky nešlo…

TexBase s.r.o.

Dobrý den, snad Váš dotaz zodpoví někdo ze Slevomatu. Kdyžtak se obraťte na jejich telefonní zákaznickou linku. Jsou tam moc hodní a rádi poradí :) Děkuji a přeji krásný den. Petr, TexBase s.r.o.

Eva

Dobrý den kolečka jsou otočná 360° ?

TexBase s.r.o.

Dobrý den, ano :) Děkuji a přeji krásný den. Petr, TexBase s.r.o.

Linda Janská

Dobrý den,
jaký je objem malého kufru (kolik litrů).
Děkuji. Hezký den. Linda Janská

TexBase s.r.o.

Dobrý den, objem malého kufru je přibližně 30 litrů. Děkuji a přeji krásný den. Petr, TexBase s.r.o.

Šárka Kučerová

Dobrý den,chci upatnit kredity,ale nezobrazuje se mi to u toho kufru děkuji za odpověd.Kučerová

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, v administraci vidím, že se Vám nakonec kredity na nákup uplatnit podařilo :) Pokud byste potřebovala s něčím poradit, nebo Vám něco nešlo, jako například uplatnění kreditů, neváhejte kontaktovat naše zákaznické oddělení +420 222 745 354, kde Vám rádi poradí. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru