Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Registrace na běh Barvám Neutečeš v Olomouci, Praze, Ústí nebo Budějcích

4,9 / 5 Barvám Neutečeš (4 pobočky) Olomouc  (mapa) 2 045 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Jiřina Valentová

Je možné,že je voucher zaplacen přes gmail- fifina.1954@gmail.com
Platila jsem to přes googl.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, konečně jsme na to přišli =) vouchery byli opravdu zakoupeny z toho účtu fifina.1954@gmail.com. Objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu na email: fifina.1954@gmail.com :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail ( fifina.1954@gmail.com) a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Simča :)

Květoš

Kde se prosím vás v Olomouci dají koupit lístky,popřípadě zaregistrovat se?
Děkuji…K.V.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, registrace a výdej startovních balíčků probíhá v pátek v OC Haná od 12 do 19h a v sobotu přímo v místě konání akce od 9 do 12:30. Hezký den, Karolina

Tereza Horáková

Dobrý den v sobotu 27.4.2019 jsem objednávala dvakrat registraci na běh v Olomouci konaný dne 4.5.2019 z emailu horakovaterez@seznam.cz ovšem neuvědomila jsem si pracovní dny a svátek uprostřed týdne. Teď mam obavy zda se stihne zaslat registrační kód.
Prosím ujistěte mě že poběžíme 😁 děkuji ;)

Barvám Neutečeš

Dobrý den, pokud jste již vouchery zaslala na email slevomat@barvamneuteces.cz, nemusíte mít tedy strach, že byste registraci nestihla. Během dnešního večera a zítřejšího dne budeme všechny maily vyřizovat :) Hezký den, Karolina

Jiřina Valentová

16.4.2019 jsem ze stejného konta objednávala na Barvám neutečeš v Č.B.
voucher i pro kamarádku ivousek673@seznam.cz .Té už voucher přišel.Já si
ho objednávala na E-mail valentova.jira@seznam.cz.Z konta mi částky na oba vouchry odešly.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, ano na email: ivousek673@seznam.cz je objednán a zaplacen jeden voucher. Na email valentova.jira@seznam.cz nebyla žádná objednávka dne 16.4.2019 usku­tečněna. Poslední objednávku tady vidím ze dne 20.3.2018. Hezký den, Simča

Žaneta Zavadilová

Dekuji, jeste jsem se chtela zeptat, kdyz objednam tricko a bude třeba velke nebo male, da se na místě nejak vymenit? Ve velikostni tabulce totiz napriklad neni xxs ale ve vyberu ano…

Barvám Neutečeš

Dobrý den, pokud by velikost neodpovídala velikostní tabulce, tričko vám samozřejmě vyměníme :) Ale vše by mělo být tak,jak v tabulce je. Hezký den, Karolina

Žaneta Zavadilová

A muzete mi alespoň zjistit, jestli muj email evidujete?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, email evidujeme :) Dokonce již máte ve svém emailu odpověď s registračním kódem. Hezký den, Karolina

Žaneta Z.

Dobry den, jak se dozvim, ze Vám email s kodem voucheru prisel? Posilala jsem již ve stredu a zatim neprisel email s registracnim kodem. Vim, ze je jeste cas v pondeli. Chci jen byt v obraze. Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Žaneto, do 3 pracovních dnů vám přijde registrační kód, který pak uplatněte nejpozději 2 dny před akcí na webu Barvám Neutečeš. Hezký den, Simča :)

Jiřina Valentová

Vouchry mi přišly,ale staré,z roku 2017. 16.4.2019 jsem si objednávala nový do
Českých Budějovic a ještě ten den i zaplatila převodem z konta.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, žádnou objednávku z roku 2019 u vás nevidím. Hezký den, Simča :)

Gabriela Velecká

Dobrý den po zakoupení registrace , my vše potřebné dojde domů na adresu ,nebo při startu na místě konání si vyzvednu. Děkuji za odpověď. Gaby Velecká

Barvám Neutečeš

Dobrý den, poté co si na Slevomatu koupíte voucher, zašlete ho na email slevomat@barvamneuteces.cz obdržíte registrační kód pomocí kterého se na stránkách Barvám Neutečeš zaregistrujete. Startovní balíček je možné vyzvednout buď v pátek (místo a čas vždy najdete v informacích pro účastníky či na našem Facebooku) či v sobotu před během. Hezký zbytek dne, Karolina

Monika Stratilová

Dobrý den,
jak zakoupím voucher pro dítě 14let? V nabídce je jen voucher za cenu 479Kč.
 Děkuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, voucher pro dítě lze zakoupit přímo na stránkách Barvám Neutečeš :) Hezký zbytek dne, Karolina
 http://www.barvamneuteces.cz/registrace/

Jiřina Valentová

16.4.2019 jsem si objednala a zaplatila voucher na Barvám neutečeš v Českých
Budějovicích.Dodnes mi od Vás nepřišlo žádné potvrzení.

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiřino, vouchery jsem Vám zaslala na email znovu, měly by dorazit. Zkontrolujte prosím i složku spam, občas se nám tam vouchery zatoulají :) omlouváme se a přejeme pěkný den :)

Petra

Dobrý den, při nákupu balíčku na slevomatu platba kartou nikam neuvádím adresu, adresa se pak vyžádá emailem po zaplacení? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, po zakoupení voucheru pošlete jeho kód a své kontaktní údaje (jméno, příjmení a e‑mail) na e‑mail slevomat@barvamneuteces.cz
Do 3 pracovních dnů vám přijde registrační kód, který pak uplatněte nejpozději 2 dny před akcí na webu Barvám Neutečeš: http://www.barvamneuteces.cz/. Následnou komunikaci již poskytuje partner. :) Pěkný den, Honza

Hana Korchová

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak přihlásim děti, ráda bych si koupila i pro děti balíček. Našla jsem jen balíček pro dospělé.
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, pro informace ohledně dětské varianty stačí ve zvolené variantě kliknout na odkaz Děti. Děti do 6,9 let (v doprovodu dospělé osoby s registrací) mají startovné zdarma bez nároku na startovní balíček (medaili). Děti ve věku 7–14,9 let mají startovné za 400 Kč (v den konání akce 450 Kč). Pěkný den, Honza

Draza

Dobrý den,na Pardubice se nabídka nevztahuje?Děkuji hezky den

Barvám Neutečeš

Dobrý den, nabídka na Pardubice bude spuštěna v červenci :) Hezký den, Karolina

Radka Trojanová

Dobrý den,
jsem přihlášena společně se svým synem – 10 let. Jsme neběžci :), ale chtěla jsem se zeptat, zda by syn mohl jet na koloběžce? Děkuji Vám.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, trasu vůbec nemusíte jen běžet! Můžete jí klidně celou jít, proskákat či prokutálet sudy :) Z vlastní zkušenosti víme, že vzdálenost mezi barevnými zónami uteče tak rychle, že si ani neuvědomíte, že už máte v nohách 5km – tudíž i takto staré děti (jako váš syn) zvládají trasu bez bolavých novou. :) Pokud byste koloběžku i přes to chtěla vzít, zakazovat Vám to nebudeme. :) Hezký den, Karolina

Pavlina

Dobrý den,je možné dělat dětem pouze v areálu doprovod,aniž bych si kupovala lístek ?Děkuji Pavlina

Barvám Neutečeš

Dobrý den, možné to je :) v areálu se můžete pohybovat bez koupeného startovního balíčku. Hezký den, Karolina

Sarah Sarah

Dobrý den, prosím o vysvětlení. Na stránkách Slevomatu máte dítě do 6,9 let startovné zdarma a na stránkách Barvám Neutečeš je dítě 0–6 let za 200,–, Děkuji a přeji hezký den. Z.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, dítě do 6,9 let může běžet zdarma bez nároku na startovní balíček. Pokud pro něj startovní balíček chcete, je cena 200,–. Startovní balíček pro dítě lze zakoupit pouze na stránkách Barvám Neutečeš. :) Hezký zbytek dne, Karolina

Lenka

Dobrý den, chtěla bych zaplatit přes BenefitPlus, je to možné?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, ano, je to možné, tato nabídka spadá pod kategorii Sport a to je jedna z kategorií, kterou lze platit pomocí benefitů z cafeterie Benefit Plus. Pěkný den

Aneta Kainzová

Dobrý den,
bude zde na slevomatu ještě k dostání vstupenka i v půlce dubna?
Je možné závod běžet na kangoo botech?
 Děkuji

Barvám Neutečeš

Dobrý den, pokud se vouchery nevyprodají, mělo by zakoupení být možné vždy do středy před konkrétní akcí. Běh v kangoo botech nezakazujeme, ale ani nedoporučujeme. Hezký zbytek dne, Karolina

EVA

Dobrý den, kod bohužel nejde zadat do registračního folmuláře na stránkách barvám neutečeš. Lze zadat jen pětimístný kod.

Barvám Neutečeš

Dobrý den, voucher ze Slevomatu je potřeba poslat na email slevomat@barvamneuteces.cz – následně Vám bude zaslán registrační kód, který vám již v formuláři půjde zadat. Veškeré informace k registraci najdete přímo na vašem voucheru :). Hezký zbytek dne, Karolina

Lenka

Dobrý den, jaká je velikost trička? Děkuji Lenka

Barvám Neutečeš

Dobrý den, velikost trička si vybíráte při registraci, kterou provádíte přímo na webu Barvám Neutečeš. Hezký den, Karolina

Katka

Dobrý den,

jak dlouho bude sleva aktivní? Nikde jsem v popisu nenašla. Děkuji za odpověď. Katka

Barvám Neutečeš

Dobrý den, na běh je vždy potřeba zakoupit voucher nejpozději do středy před konkrétní akcí. Hezký den, Karolina

Miroslava

Smí se prosím na trasu i se psy?

Barvám Neutečeš

Dobrý den, je to na vašem uvážení. Pejsky nedoporučujeme, ale ani nevyhazujeme. Hezký zbytek dne, Karolina

Lucie Batha

Dobrý den chtěla bych se zeptat pokud by jsme chtěli zakoupit vochery pro 2dospělé (To v nabídce máte) a 2 děti do 14.99let -jak zakoupit pro děti, v nabídce pro Prahu odpoledne jsem nikde nenašla. Děkuji Lucie

Barvám Neutečeš

Dobrý den, startovné pro dítě lze zakoupit na stránkách http://www.barvamneuteces.cz/registrace/ :). Hezký zbytek dne, Karolina

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru