Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Dovolená v Tyrolsku: plná penze, wellness, 2 děti do 12,9 let zdarma

4,3 / 5 Sky Tours, s.r.o. Alpy - Rakousko (mapa) 104 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lucie

Dobrý den. Chci se zeptat. Dítě 3,5 let. Jak je to se stravou. Když koupíme 2 vouchery pro dospelou osobu tak tam jsou 2× jídlo. Dítě jídlo nedostane nebo se za jídlo musí pro něj něco doplatit? Nebo jak to funguje. Dekuji

CK Sky Tours

Dobrý den,
pobyt pro dítě je zcela zdarma včetně stravy. V případě, že byste měla nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit. Můj mail je monika@sky-tours.cz
 Monika

Petra

Dobrý den, je možné jet v sestavě dva dospělí, tri děti do 12 let a jak je to pak s vouchery

CK Sky Tours

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu a prosím o upřesnění věku dětí. Musím se zeptat na hotelu. Můj mail je monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit! Monika

Jaroslav kahoun

Dobrý den máte ještě volný pokoj na 4 noci pro 2 osoby a1 dítě 6 let v době od 16 do 25 8 děkuji

CK Sky Tours

Dobrý den, ano mám;) Pro rezervaci, prosím, pište na mail monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit. Monika

Jiri

Mate volný termín od 6–9.8.19 2× dospeli+2×dítě(7+5).

 Dekuji

CK Sky Tours

Dobrý den,
Děkujeme za Vaši poptávku. Ano, mám volný poslední pokoj. V případě, že byste měli zájem o koupi voucherů, tak je nutno nejdříve provést reezrvaci na monika@sky-tours.cz. Děkuji a přeji pěkný den! Monika

Josef

Dobrý den, u každé varianty je uveden jen 2 lůžkový, jaký pokoj dostane rodina 2 dospělý + 2 děti do 10 let? A cena zůstává stejná nebo je za větší pokoj příplatek?
 Děkuji

CK Sky Tours

DObrý den, děkujeme za Vaši zprávu. Rodina 2+2 děti dostane dvoulůžkový pokoj s 2 přistýlkami. V případě, že byste měli nějaké další dotazy, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz Pěkný den! Monika

Romana

Dobrý den,
máte volný termín pro 4 osoby ( 2 dospělý, 2 děti 11let ) na 3 noci v týdnu od 22.-26.7.2019.
 Děkuji

CK Sky Tours

Dobrý den, děkuji za Vaši zprávu. Volno bych od 22.07. na 3 noci ještě měla – poslední pokoj.
V případě, že byste se pro ubytování rozhodli, tak mě neváhejte kontaktovat na mail monika@sky-tours.cz. Nejdříve se termín musí rezervovat a následně po písemném potvrzení se kupují vouchery. Pěkný den!
 Monika

Veronika Balounová

Dobrý den, byl by volný termín od 7.7. na pět dní? Pro dvě dospělé osoby a dvě děti ve věku 4 a 6 let. Děkuji za odpověď. Balounová

CK Sky Tours

Dobrý den, paní Balounová,
děkujeme za Váš dotaz. Ano tento termín máme volný. V případě vážného zájmu prosím o zprávu na emailovou adresu nikola@sky-tours.cz
Děkuji a přeji hezký den!
Vláčilová Nikola

Hana

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na volnou kapacitu v termínu 19.8.-22.8.2019. (4dny + 3noci)
Děkuji. S pozdravem Hana

CK Sky Tours

Dobrý den paní Hano,
děkuji za Vaši zprávu a prosím o upřesnění počtu osob na monika@sky-tours.cz. Děkuji a budu se těšit Monika

Josef Dlesk

Je volný termín 3 dny/2 noci pro 2 osoby 28.-30.8.2019. Díky.

CK Sky Tours

Vážený pane Dlesk, ano, aktuálně bych termín volný měla. V případě, že byste měli zájem o rezervaci, tak mě neváhejte kontaktovat na monika@sky-tours.cz. Pěkný den! Monika

Lenka Hrudova

Dobry den,

mame tri deti ve veku 5, 8 a 9 let. Jaky by byl doplatek za treti dite? Dekuji

CK Sky Tours

Dobrý den paní Hrudová,
v hotelu nejsou pokoje pro 2+3 děti. Musela bych na základě upřesnění (termínu) v hotelu prověřit. Hotel mi tuto možnost občas umožňuje, ale musím upozornit, že za poplatek.
V případě, že byste měla zájem o přověření termínu, tak se neváhejte obrátit na monika@sky-tours.cz.Pěkný den! Monika

Nica

Dobry den, potrebovali bychom 3 pokoje, a to: 1) 1 dospela osoba + 1 dite ve veku 4 roky, 2) 1 dospela osoba + 2 deti ve veku 3 a 2 roky a 3) 2 dospele osoby + 2 deti ve veku 3 a 8 let. Kolik voucheru mame zakoupit a nebo jake by byly doplatky za deti? Dekuji za odpoved a preji pekny den! S pozdravem, Nica

CK Sky Tours

Dobrý den,
nejdříve je nutná rezervace termínu. Prosím, napište mi na mail monika@sky-tours.cz a nejdříve bychom ověřili termín a následně bych Vám poslala kalkulaci. Děkuji a budu se těšit na Vaši zprávu. Monika

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru