Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Running sushi v OC Letňany: 2 hodiny all you can eat pro 1 osobu

4,4 / 5 Sumo Sushi & Grill Praha - Letňany  (mapa) 2 319 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Benefity
Petra

Dobrý den,
jak mohu prosím koupit dětský voucher?
Dle podmínek mají jinou cenu (což je super!), ale musí mít svůj voucher, jen jsem nezjistila jak a kde.
Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, dětský voucher nelze zakoupit je to přímo akce partnera a jedná se doplatek přímo v restauraci. :) Přeji dobrou chuť, Honza

Martin Šrámek

Dobrý den,

dnes jsme chtěli jít na sushi. Vouchery jsme měli s sebou. Na místě nám bylo oznámeno, že dnes voucher neplatí, jelikož je státní svátek. Prodejce si nárokoval 70;-Kc příplatek a přes naše argumenty, že to není uvedeno v podmínkách voucherů si trval na svém. Následně nám bylo oznámeno, že dnes mají plno. Takové jednání považuji za krajně nevhodné a tímto Vás žádám o informaci, jakým způsobem bude vzniklá situace řešena.

Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, je nám velice líto této situace a moc se omlouváme za vzniklé komplikace. Obraťte se, prosím, na naši zákaznickou podporu na telefonním čísle: 222 745 354, kde Vám rádi pomohou a jistě se to náležitě vyřeší. :)
Hezký den, David

Honza Kozánek

Dobrý den,

půjde voucher uplatnit i ve svátek 8.5.? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Honzo, omlouváme se, ale bohužel se nám nepodařilo získat odpověď od partnera včas. Věříme, že příště budeme schopni obratem zařídit veškeré potřebné informace. :)
Hezký den, David

V

Dobry den, potřebuji reservace?

Slevomat.cz

Dobrý den, rezervace není nutná, chcete-li mít ale jistotu volného stolu, zamluvte si místa předem na tel. 234 002 611. Dou­fáme, že Vám bude chutnat. Pěkný den, Honza

Michaela

Dobrý den, chtěla bych nahlásit porušování uvedené akce samotným Sumo Running Sushi v Letňanech. Dnes jsem se byla objednat na konkrétní termín 30.4.19 na 12:00, kdy mi ale bylo sděleno, že lze pouze na max. 1,5 hodiny, ne jak je prezentováno, že se jedná o 2hodinové allyou can eat. Do tohoto podniku chodíme pravidelně, ať už klasicky, nebo jsme již poněkolikáté využili tuto nabídku přes voucher. Nikdy nebyl problém, vždy je konzumace na dvě hodiny, a až nyní se začali se mnou dohadovat, kdy mne chtěli razantně odbýt s tím, že max. 1,5 h., ještě lépe jen na 1 h., že prý mají objednáno hodně lidí atd. Když jsem se pídila na jiný termín či hodinu, nedokázali mi sdělit, kdy tedy je volno a mám podle nich nárok na 2hodinovou konzumaci. Nakonec, tím, že jsem se opravdu nenechala odbýt, tak svolili, že tedy uvidíme, že by to snad na ten termín šlo – ale nevím, zda to tak skutečně bude. Nejlepší nakonec bylo to, když se nenápadně dívali do svého diáře, tak, abych pokud možno do něj neviděla, tak i přesto jsem zahlédla, že na ten den není objednán nikdo. Mne si tedy napsali na nějaký přilepovací lísteček a budu doufat, že mne ten den nevyhodí.

Slevomat.cz

Dobrý den, Michaelo, velice nás mrzí, že jste byla nespokojená. Není to standardní situace a samozřejmě se ji pokusíme prověřit. Napíši Vám email, ve kterém Vám sdělím podrobnosti. Pěkný den, Honza

katerina

Dobrý den, chápu dobře, že voucher nelze uplatnit o víkendu – ani dražší verzi-kdybych uplatnila přes obed? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, tento voucher je možné uplatnit skutečně jen ve dnech pondělí–čtvrtek do 17.00 h. Pěkný den :)

M+F

Dobrý den,
můžeme voucher uplatnit 1.5. ve středu, ve státní svátek?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, prověřil jsem u partnera a v tento datum bude normálně otevřeno a svůj voucher budete moci využít dle uvedených časových omezení. Pěkný den, Honza

Kateřina

Dobrý den, je tedy potřeba kupovat poukaz pro miminko, které má 5 měsíců a je plně kojené, tedy nebude jíst? Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Kateřino, v takovém případě samozřejmě ne :-) Pěkný den

Alisa

Dobry den,
nize odpovidate, ze “skladba jidel se nemeni behem casoveho horizontu”. Osobne jsme se dotazovali v restauraci a bylo nam receno, ze do 17 hodin jezdi omezeny sortiment, proto je cena levnejsi a po 17 hodine a o vikendech toho jezdi vice.
Predem diky za zjisteni, jak to tedy je.

Slevomat.cz

Dobrý den, děkujeme za upozornění, prověřovali jsme to a máte skutečně pravdu, u running sushi je běžnou praxí, že skladba jídel se mění v rámci časového horizontu. Za vaši bystrost Vás na profilu čeká maličké překvapení. Pěkný den

Břetislav Karal

Dobrý den, když přijdu ve čtyři, jaký voucher zakoupit? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Břetislave, nabídka running sushi je zde na dvě hodiny. Je potřeba, aby ty dvě hodiny vycházely časově vždy do 17:00, pokud byste chtěl zakoupit první variantu voucheru, nebo dvě hodiny před zavírací dobou pokud se rozhodnete zakoupit variantu od 17:00. Zkuste se tedy podívat, jestli by Vám časově nevycházelo lépe přijít až na 17 hodinu, aby jste sushi mohl užít celé dvě hodiny :) Hezký den

Kristýna Černá

Dobrý den, kdyby s námi šla i dvouletá dcera, museli bychom platit i za ní? Vzhledem k množství kolik sní?

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, chápeme, že díte sní méně, avšak v restauraci je nastavena cena pro děti do 9,9 let, které platí do 17 hodin 159 Kč, od 17 hodin 219 Kč. Pěkný den

Petra Pazderová

Dobrý den, mění se nabídka jídel po 17 hodině, nebo jezdí cely den to samé?
Děkuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, v případě running sushi je běžná praxe, že skladba jídel se mění v rámci časového horizontu. :) Pěkný den, Honza

Alisa

Po otevreni to bylo jedno z nej sushi. Pak se to postupne zhorsovalo. Dali jsme tomu druhou sanci, byli jsme 16.3.2019 a opet zklamani, jezdilo same smazene, ovoce a sladke (mam to nahrane i na videu, sushi temer zadne a s rybou uz vubec). Bohuzel ani se slevou mi to neprijde prijatelne, prece jen clovek jde predevsim kvuli sushi. Hned nasledujici den jsem jim napsala stiznost a nikdo se nema k tomu, aby odpovedel. Meli jsme to tam radi, ale ted uz vazne ne. Bohuzel :-/

Slevomat.cz

Dobrý den, Aliso, je nám líto, že jste byla s nabídkou nespokojená. Případnou reklamaci kvality potravin je třeba řešit přímo s partnerem. Pokud máte zájem můžete svou zkušenost napsat do hodnocení nabídky. Věříme, že příště již budete s některou z našich nabídek spokojená. :) Pěkný den, Honza

Barbora

Pri nakupu varianty od 17.00 hod to plati i pres vikendy?

Slevomat.cz

Dobrý den, Barboro, i tato varianta platí ve dnech pondělí–čtvrtek :) Pěkný den

David K.

Dobry den, je mozne po zakoupeni a nahlaseni voucheru rezervovat jeden box se stolkem a sedackami ? (pro 2 osoby, z nichz 1 osoba je handikapovana a pri jidle nemuze sedet na barove stolicce-spadla by z ni, ale muze sedet jen u stolku).

Druhy dotaz prosim, jak mate otevreno ve ctvrtek 18.4., a pondeli 22.4. ?
Dekuji za odpovedi, s hezkym pozdravem, David.

Slevomat.cz

Dobrý den, Davide, ano, je možné rezervovat v restauraci box se stolkem, zavolejte si na tel. 234 002 611. Res­taurace má otevřeno v oba dva dny :) Pěkný den

Petra Bartoňová

Dobrý den, máte otevřeno 1.5.? Děkuji.Bartoňová

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, 1.5. má restaurace otevřeno :) Pěkný den

Marek

Dobrý den asi máte chybu v textu když nabízíte sushi do Oc Letnany a v textu se odkazujete na Oc Novodvorská plaza.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marku, děkujeme za upozornění. Jedná se skutečně o OC Letňany :)) Za všímavost máte na účtu drobnost, kterou si udělejte radost :) Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru