Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Za volantem nabušeného sporťáku: 30–60minutová jízda snů v Mustang GT

4,8 / 5 TopSpeed (5 poboček) Opatovice nad Labem  (mapa) 112 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
Martina

Dobrý den, v nabídce uvádíte pobočku v Hradci Králové (Opatovice) a Praha, ale na svých stránkách tuto možnost nenabízíte, je možné objednat jízdu v jedné z těchto lokalit? Nerada bych zakoupila voucher a pak zjistila,že musíme někam dál i s ohledem na ne úplně dlouhou platnost voucheru… Děkuji

TopSpeed

Dobrý den, potvrzujeme, že po celý rok jezdíme jak v Praze, tak v Opatovicích n. Labem.

Denisa

Dobrý den, jak dlouho dopředu mám objednat voucher? Je to dárek pro přítele na 3.5.2019 děkuji za odpověď

TopSpeed

Dobrý den, Čím dříve,tím lépe, ideální je to 2 měsíce předem. Přejeme pěkný den :)

Roman Pokorný

Dobrý den. Kdy mi přijde voucher? Platil jsem 2.5.2019. Děkuji. Pokorný

Slevomat.cz

Dobrý den, objednávku vidím v pořádku zaplacenou a voucher jsme vám v pořádku zaslali. Pro jistotu Vám jej ale zašlu znovu :-) E-mail dorazí z naší e-mailové adresy hezkyden@slevomat.cz. Určitě prosím zkontrolujte sekci Spam, Hromadné nebo Promo. Pro vaše pohodlí si voucher můžete vždy také stáhnout kdykoliv ze svého uživatelského účtu po přihlášení, kde vložíte e-mail a heslo. Po přihlášení uvidíte vpravo nahoře tlačítko „Mé nákupy“, po kliknutí na něj se vám zobrazí účet se všemi zakoupenými vouchery. Pěkný den, Simča :)

Jan Uher

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat v případě lokality Brno, jak je vedena trasa projížďky v případě 30 minut a 60 minut jako řidič. A zda by bylo možné na vašich www stránkách http://www.topspeedbrno.cz zpřístupnit ke stažení vzor smlouvy o pronájmu, odkaz nefunguje. Rád bych jízdu pořídil jako dárek, nevím však zda se skládá nějaká kauce, případně v jaké výši je případná spoluúčast na pojištění v případě nehody. Vše je zřejmě uvedeno ve smlouvě, která není dostupná ke stažení. Děkuji Uher

TopSpeed

Dobrý den, kontaktujte nás prosím na mail info@topspeedbrno.cz ať Vám můžeme poslat trasy i smlouvu. Kauce se u zážitkových jízd neskládá a spoluúčast je 5%. Přejeme pěkný den :)

Martina Kincová

Dobrý den,koupila jsem synovi loni v létě u vás voucher. Objednal si u vás video za 300,– a do dnešního dne mu žádné nepřišlo. Šlo by s tím něco udělát . Děkuji Kincová

TopSpeed

Dobrý den, pravděpodobně Vám spadlo do spamu nebo můžeme mít špatnou mailovou adresu. Napište nám nebo zavolejte a uveďte, kdy jízda proběhla. Videozáznam Vám pošleme znovu. Přejeme pěkný den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru