Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Václavské náměstí na dosah: oddych se snídaní a vstupem do bazénu i sauny

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,7 / 5
Hotel Duo Praha**** Praha (mapa) 110 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Václav Prak

Zdravím, jak je to s dětmi? Občas nejdou nechat doma. :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Václave, v této nabídce bohužel dětí vzít s sebou nejdou. Ale určitě naleznete nabídku, která Vám bude vyhovovat. :) Pěkný den, Honza

Natálie Vojčáková

Dobrý den, je možné vzít s sebou 8mi měsíční miminko?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Natálie, u tohoto pobytu se s dětmi nepočítá. Nicméně v naší nabídce najdete spoustu pobytů, kde Vás s dětmi rádi přivítají :) jistě vyberete :) Pěkný den

Eva Kulhanová

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné, abych přijela sama a procedury pro druhou osobu využila také?

Děkuji Kulhanová

Slevomat.cz

Dobrý den, Evo, jaké procedury myslíte? Pokud máte na mysli bazén, saunu a posilovnu, tak tam je volný vstup po celou dobu pobytu. Pokud pojedete sama, zkuste prohlédnout i naši vygenerovanou nabídku pro jednu osobu, tyto pobyty by pro Vás byly výhodnější :-) https://www.slevomat.cz/cestovani?filtry%5Bpocet-osob%5D=1&list=1. Pěkný den

Libor Krčmář

Dobrý den,mám dotaz jaká je cena parkování když si koupím tento voucher

Slevomat.cz

Dobrý den, Libore, cena za parkování je součástí voucheru. :) Pěkný den, Honza

Iveta Málková

Dobrý večer, je možnost si tuto nabídku rezervovat na více dnů?
Je možno platit bankovním převodem od zaměstnavatele z příspěvku FKSP do hodnoty 5000 Kč. .
Děkuji za odpověď
S pozdravem Iveta Málková

Slevomat.cz

Doobrý den, Iveto, je možné zakoupit více voucheru a tím si pobyt prohloužit. Pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Hezký den, Simča :)

Daniela Krajcova

Dobry den,
je v cene tedy dite do 3let bez pristylky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, podle dostupných informací jsem zjistil, že děti bohužel v ceně nejsou. Pokud v nabídce rozkliknete jednotlivou variantu voucheru a dále pokračujete na tlačítko „děti“, můžete najít menší informační vzkaz, který nám k tomu hotel nechal: „Užijte si odpočinek a relaxaci opravdu naplno a nechte tentokrát děti doma, ony vám to jistě odpustí.“
Hezký den, David :)

Ladislav

Dobry den rad by som si objednal hotel Duo od 9.9. do 15.9. ak je to mozne a viete mi povedat aj cenu ,rad by som si objednal aj s ranajkami.Pre 2 osoby a dieta 17 rokov.Dakujem Moj email: lacko26@atlas.sk tel.c. 0908 334 321

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave, tato nabídka má platnost pouze do 31.08. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak vám případná další akce neunikne. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru