Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Výbava na párty: helium v lahvi s 30 nebo 50 balónky k nafouknutí

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Děti
Týn Ka

Dobrý den, kolik foliových balonlu z bomby nafouknu? Mam velke cislo 1 a k tomu 4 balonky, vystavilo by mi to na 1 bombu? Dekuji

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, heliová bomba je určena pro balónky, které jsou přiložené k bombě. K foliovým a jakýmkoliv jiným balónkům se láhev nedoporučuje, plyn může unikat. Hezký den

Zdenka

Dobrý den, jaká prosím přesná váha plné bomby (růžové) na 50 balónků? Moc dekuji

Svet-trampolin.cz

Dobrý den Zdenko,

váha větší láhve je cca 3,5 kg.

Hezký den

Lukáš Barták

Dobrý den,
když zítra ráno (v úterý) objednám, přijde mi to do Hradce Králové do pátku?

 LB

Svet-trampolin.cz

Dobrý den,

ano, to by neměl být problém. Nejlepší bude, když však zaplatit kartou.

Hezký den

doruceni

Dobry den, kdyz dnes objednam, je mozne v patek vyzvednout v zasilkovne?

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, pokud objednávku zašlete teď tak se zásilka bude zpracovávat a odesílat dopravci zítra ráno. A zboží vám dorazí do dvou pracovních dnů. A proto vám s jistotou nemohu slíbit doručení v pátek. Hezký den

Martina

Dobrý den, když použiji nyní bombu na třeba 10 balonku a pak ji uschovaám a použiji ji cca za půl roku, nevadí to?

 Děkuji

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, pokud heliovou bombu správně uzavřete tak vám helium vydrží i na další použití. Hezký den

Petra Trávníčková

Dobrý den včera večer jsem udělala objednávku ale nedosel mi ještě žádný potvrzující email jak zjistím že jsem objednala správně?

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, objednávku evidujeme. Zkuste se podívat také do Spamu nebo složky Hromadné, kam e-mail občas zapadne :) Pěkný den

Monika

250 l to je asi překlep ne? 250 l bomba to je opravdu Mega!!! To je tak na 300 balónků. Prodávám 1,2 l a je to na 15 balónků 😉

Svet-trampolin.cz

Dobrý den paní Moniko, rozdíl je 250 l vody a 250 l stlačeného plynu :) Hezký den

Veronika

Dobrý den, nevadí když bombu využiju až za dva měsíce?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, určitě to ničemu nevadí. :-)
Pokud Vám bombička bude 2 měsíce někde ležet, nijak se nepoškodí.
Hezký den, David :-)

Anna Kozáková

Dd, co s lahví, když je už využitá? Dá se někam vrátit? Děkuji.

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, láhev můžete odevzdat ve sběrném dvoře. Hezký den

Olga

Dobry den, prosim jak je priblizne tezka lahev s objemem 250 l. Dekuji.

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, její přibližná váha je cca 3 kila. Hezký den

Czandra

Zajímá mě, kolik náplním balónků s 250l objemem, je prirazeno 30 balónků kvůli tomu, ze to je pouze na 30 balónků??

Svet-trampolin.cz

Dobrý den, ano jedna láhev s objemem 250 l slouží k naplnění 30 ti balónků. Hezký den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru