Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Bezlepkové oříškové mouky: skvělý základ do raw dortíků a dezertů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Sandra

Dobrý den ,
chci si u vás opět objednat , jen bych ráda , kdyby jste mi mohli poslat více receptů pro inspiraci na pečení , je to možné? předem děkuji

Oříškov.eu

Hezký den,
určitě Vám rádi pošleme! Ozvěte se nám na mail vranova@alika.cz a můžete se těšit na inspirace :) Zdraví Petra Oříškov

Zuzana

Dobry den, mam stejny problem jako Ondrej – potrebovala bych (idealne pred koupi :)) zjistit zakladni nutricni hodnoty u vasich produktu. Je sice hezke, ze jsou na obalu, ale kdyz obrazek nelze zvetsit, hodnoty nezjistim a nejspise si produkt koupim jinde, kde budu vedet, jestli je pro mne vhodny nebo ne.

Oříškov.eu

Hezký den, ozvěte se mi prosím na mail a nutrice zašleme. Děkuji Petra Oříškov (vranova@alika.cz)

Ondrej

Muzete prosim ke svym produktum uvest zakladni nutricni hodnoty?

Dekuji.

Slevomat.cz

Dobrý den, Ondřeji, nutriční hodnoty jsou uvedené na každém sáčku u všech variant oříškových muk. Krásný den, Míša :)

Anna Kadlečková

Dobrý den, možná jen špatně koukám, kde je uvedeno, kdy nabídka končí? Děkuji!

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, špatně nekoukáte, nebojte :) doba vystavení nabídky není pevně stanovena a odvíjí se od více faktorů. Před koncem nabídky se u akce objeví časový odpočet. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru