Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aktivní odpočinek v Krkonoších: apartmány až pro 7 osob, zahrada i bazén

4,4 / 5 Apartmány Melmen Krkonoše (mapa) 48 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jaroslava Svobodová

Dobrý den, psala jsem email a odpovědi jsem se nedockala. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jaroslavo, věříme, že se Vám odpovědi již dostalo a vše je v pořádku. Pokud by se tak nestalo, kontaktujte hotel na tel.: 739 736 931.
Přeji hezký den a pohodový víkend, David! :-)

Markéta Voráčková

Dobrý den, chci se zeptat zda je volný termín od 28.6 – 3.7.2019v apartmánu Marty pro 4 osoby ? Protože u on-line rezervace nelze zadat den odjezdů ?
Děkuji Voráčková

Apartmány Melmen

Vyřešeno po telefonu :-)

Jaroslava Svobodová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je poblíž pobytu obchod nebo restaurace a jestli je k vám snadný příjezd bez auta? Děkuji za odpověď

Apartmány Melmen

3. potraviny, a 2 restaurace jsou do 500 m od domu. Vlakové nádraží je vzdálené cca 300m a autobus cca 500m

Martin Vrzák

Dobrý den, máte volný termín od 19.4. – 21.4. pro 5 osob ( 2 dospělí a 3 děti 4, 7, 7 let)?
Děkuji za odpověď, s pozdravem Martin Vrzak

Apartmány Melmen

Dobrý den¨od 19.4. 21.4. je volný apartmán Melmen a apartmán Glórie. V případě zájmu nám prosím dejte vědět na email marekmuzak@seznam.cz

Rutova Lenka

Dobry den,mate prosim volne ubytovani v apartmanu pro dva dospele,jedno ctyrlete dite a vychovaneho pejska v obdobi od 5.srpna na tyden?

Dekuji za odpoved.
Rutova Lenka

Apartmány Melmen

Dobrý den v termínu od 5. srpna máme volný apartmán Glórie pro 4+2 osoby . Pokud by jste měli zájem o menší apartmán pošlete mi prosím kontaktní údaje na email : marekmuzak@seznam.cz
Děkuji
Apartmány Melmen

Vlasta Winterstellerová

Dobrý den, prosím o informaci, zda máte volný apartmán pro 5 osob v termínu 29.3.-31.3.2019. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
V. Winterstellerová

Apartmány Melmen

Dobrý den
V tomto termínu je volný apartmán Melmen, který je až pro 7 osob ( 5+2 osoby)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru