Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená na ostrově Šolta: apartmány až pro 5 osob jen 150 m od moře

Populární
Nabídka, která má velmi vysoké hodnocení našich zákazníků a má dostatečný počet recenzí.
4,6 / 5
Apartments Funda Nečujam Chorvatské ostrovy - Chorvatsko (mapa) 20 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Petra

Dobrý den , chci se zeptat zda se dá domluvit pejsek 20kg na ubytování nebo nelze? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Petro, bohužel, v apartmánech dovolí ubytovat pouze mazlíčka do 7 kg. Krásný den, Míša :)

Ondrash

Dobrý den, rád bych se pouze informoval zda li cena v červenci co mi vyskočí na na zadané období cca 11.000 je cena za celý aparmán a je jedno jestli budeme 2 nebo 4 ? a zda li je možnost si vybrat aparmán nebo je přidělen .. Děkuji moc

Slevomat.cz

Dobrý den, ano je to čistě na vás. Cena platí pro pět osob. Apartmán si nelze vybrat bude vám přidělen, nebo můžete kontaktovat přímo obchodního partnera. Hezký den, Simča :)

Radka

Dobrý den, chci si jenom ověřit, cena konečná, jenom na místě místní poplatek 0,93 euro za osobu? nebo další poplatky, děkuji Kadlecová

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, ano, uvedená cena je celková a jediná samostatná položka navíc je místní poplatek.
Hezký den, David :)

Martin

Dobrý den.. Budeme 4 dospělí a 3 děti cena apartmánů pro 5 osob. Bude stejná?

Slevomat.cz

Dobrý den, Martine, cena bude stejná pouze pro 5 osob. Další dvě se budou řešit individuálně formou příplatku.
Hezký den, David

Viktoria

Dobry den, zajima mne jak muzeme ze Splitu dostat na ostrov?Dekuji z aodpoved

Slevomat.cz

Dobrý den, Viktorie, ze Splitu na ostrov Vás dopraví trajekt. Ceny trajektů jsou různé a na místě se můžou lišit od cen uvedených na webové stránce. Zkusila jsem zapátrat na internetu a našla jsem pro Vás například tento odkaz https://www.chorvatske.cz/dalmacie/trajekty-stredni-dalmacie-pruvodce.html . Hezký den, Simča :)

Veronika

Dobrý den,
v případě ubytování pouze dvou osob v apartmánu se cena nemění? Není žádný příplatek?
Dekuji, hezký den.

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, kapacita apartmánu je až pro pět osob, je pouze na vás kolik lidí pojede. Cena voucheru se nemění. Hezký den, Simča

Lenka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se da u vás dokoupit doprava . Děkuji Lenka

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, v tomto případě je doprava na vás. Hezký den, Simča :)

jakub

Dobrý den, chci se zeptat, jestli k vám jezdi z Prahy nějaký autobus?

Slevomat.cz

Dobrý den, Jakube, způsobů dopravy do Chorvatska je mnoho. V tomto případě je však doprava na Vás. Jsem si jistá, že se tam dostanete i autobusem. Hezký den, Simča :)

Kovabo

Dobrý den, je prosím volný termín 29.6.2019 – 13.7.2019? Jaká je cena? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, při výběru možnosti Online rezervace si Vámi preferovaný termín můžete rovnou rezervovat v rezervačním kalendáři a zároveň ověřit dostupnost. :) Pěkný den, Honza

Dagmar Zemkova

Dobrý den, všechny pokoje jsou prosím s balkonem?

Sykorova Lubica

Zdravim. Chapu tedy cenu na osobu ? Nebo cena uvedena na dané terminy je za celý apartmán . Chtela bych 2dospělí a dvě deti na koncem července… tedy ( zaokrouhluji) 5500 ,– za vsechny osoby /apartman , nebo 5500,– za osobu v apartmánu . Dekuji za odpoved.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lubico, uvedená cena je za celý apartmán. Dovolenou si tedy za tuto cenu užijete celá rodina. Hezký den, Simča :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru