Nabídku Botox pro vyhlazení vrásek na čele i okolo očí mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Aplikace botulotoxinu pro vyhlazení vrásek na čele, okolo očí i mezi obočím

4,8 / 5 Perfect Visage Brno  (mapa) 33 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Edita

Dobrý den, je vhodné, u vrásek a kruhů kolem očí, aplikovat botulotoxin a následně výplň kyselinou hyaluronovou? V jakém časovém odstupu? Děkuji.

Perfect Visage

Dobry den, aplikace do jednoho sameho mista v ramci jednoho sezeni se nedoporucuje.­....odstup alespon tyden je vhodnejsi.

Klára Kapounová

dobrý den,
je mi 26 let a mam pouze jednu střední vrasku na čele u vlasů.
není pro mě vyhodnějsí přijit k vam bez tohoto poukazu? myslím že toho budu potřebovat mene.
 díky

Perfect Visage

Dobry den, muzete mi klidne zavolat na tel. 777960794 a zkonsultujeme to. Vhodne to resit je.pokud vam vraska vadi.

Eliška

Dobrý den, je možné kombinovat více zákroků? Měla bych zájem o výplň kruhů pod očima a botox na čelo, mezi obočí a možná i do nosoretní rýhy – lze to vše provést zaráz nebo už je to moc? Děkuji.

Perfect Visage

Dobry den, ano zle vše aplikovat v jeden den. Neaplikuji jen do stejne oblasti více procedur. Ale pokud je to tak, jak pisete tak by to bylo mozne.

Mirka Lanová

Dobrý den. Aplikujete botox nebo dysport? tam bývá jiný počet jednotek. Zatím mi bylo aplikováno 8 jednotek dysportu do vrásek na čele., kolik aplikujete u Vás? Děkuji

Perfect Visage

Dobry den, pracuji s Dysportem… do cela aplikuji kolem 16jednotek…vet­sinou…ale zalezi na situaci a vzhledu a tloustce svalu a poctu aplikaci,kterymi jste prosla.

Nikol Orlová

Dobrý den, aplikace čela je na více místech?

Perfect Visage

Dobry den, Ano.je, vetsinou kolem 5–10vpichu. Zalezi na mobilite svalu.

Mirka Jemelková

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, o kolik jednotek botulotoxinu se jedná u vrásek okolo očí? Děkuji, Mirka

Perfect Visage

Dobrý den Většinou se jedná o 30 až 50 jednotek dle individuálních potřeb daného klienta

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru