Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

3 dny v Praze se snídaní pro dva i rodinu: v ceně vstupenky do zoo

3,9 / 5 Hotel Svornost Praha (mapa) 15 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Zuzana

Ještě mám dotaz zda je možné doplatit večeře a jaká je cena pro dospělé a 3,5lete dítě? Dekuji

Hotel Svornost

Dobrý den,
ano. Od 100 do 200,–Kč podle vašeho výběru.

Zuzana Derkova

Dobrý den, mám dvě děti, 3,5roky a 1,5let..stačí když koupím kupón pro jedno dítě do 11,9let a za mladší doplatim na místě 120kc, postýlku pro něj nepotřebují. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Zuzano, ano je to přesně tak jak píšete. Hezký den, Simča :)

Radka

Dobrý den, pro 2 dospělé + 2 děti(18měsíců, 5let) stačí když koupím pobyt 2 dospělé osoby+ 1 dítě do 11,9let a připlatím za mladší dítě 120,–/pobyt se snídaní?

Slevomat.cz

Dobrý den, Radko, ano je to přesně tak jak píšete. Nabídka již bohužel skončila, ale můžete si nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak vám případná další akce neunikne. Hezký den, Simča :)

Magda Radová

Dobrý den,u voucheru 2 dospělí + 2 děti (4+5let) budou mít děti vlastní lůžko? Děkuji za odpověď Radová

Hotel Svornost

Dobrý den, ano. Recepce

Jana Čejková

Dobrý den, prosím, raději se chci ujistit, že pro 2 dospělé a 2 děti (11 a 14let) zakoupíme variantu voucheru pro 2 dospělé a 2 děti? + samozřejmě doplatek 800,–. Děkuji

Hotel Svornost

Dobrý den, pokud je dítěti nad 12 let kupte variantu 2+1 dítě a za dítě nad 12 let doplatek 800 Kč / pobyt se snídaní. S pozdravem Hotel Svornost Zuzana Handlová

David Pluskal

Dobrý den, je mi 17 let a mé přítelkyni taktéž. Byl by to problém ohledně ubytování a placení?
Děkuji za odpověď, Pluskal.

Hotel Svornost

Dobrý den, Váš věk by neměl být problém. Budete využívat Slevomat? s pozdravem Receprce

Daniela Tomášková

Dobrý den, pokud bychom si objednali pobyt a dítě mělo 12 let 6.2.2019, opravdu musíme připlácet 800,–/noc ze snídaní?

Hotel Svornost

Dobrý den, ano, pokud dítěti již 12 let bylo, tato cena platí. Recepce

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru