Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Pro partu či rodinu: Jaro nebo podzim v apartmánech u Vranovské přehrady

4,5 / 5 Apartmány Panelcz.cz Jižní Morava (mapa) 35 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Lezakova

Dobry. Den kde si mame vyzvednout klice k pobytu Vranov dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, pro tuto informaci můžete kontaktovat našeho partnera na čísle: 775 704 669. Rádi se s Vámi domluví. :) Hezký den, David

Lucie Flosova

Dobry den. Mam zakoupený voucher i s terminem. Je potreba termin jeste telefonicky oznamovat? Dekuji Flosova

Pod Cornštejnem

Dobrý den,

není nutné již nám voucher zasílat. Vaše rezervace je zaznamenaná, a veškeré podklady jste obdržela na Váš email. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu ubytovani@dajpr.cz Přeji hezký den Doležalová Tereza

Jana

Dobrý den, ráda bych objednávku na pobyt zaplatila převodem na Váš účet, je to možné?

Pod Cornštejnem

Dobrý den,

tato možnost je možná. Nemohu Vám však dát stejnou cenu jako je zde. Musela by jste uhradit celkovou cenu bez slevy.
Přeji hezký den Doležalová Tereza

Tomáš Hrabal

Zdravim…jedna otazka..ubytovani s domacim mazlickem lze…a je jedno jestli je to treba mazlicek ktery ma 50 kilo a vysoky jako maly kuň?

Pod Cornštejnem

Dobrý den,

pokud nebude Váš mazlíček vyžadovat vlastní postel a není to kůň, je rezervace možná. :)))
Poplatek za domácí zvíře je 100 Kč za noc.

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Nováková Lenka

Dobrý den,

Chtěla jsem se zeptat, zda-li má apartmán oddělené ložnice.

Děkuji s pozdravem Nováková Lenka

Pod Cornštejnem

Dobrý den,

ano má dvě ložnice( po dvou lůžkách).
Přeji hezký den Doležalová Tereza

Markéta Vlčková

Dobrý den,
zajímala by mě informace jak je to s dětmi ve Vašem penzionu Pod Cornštejnem.Do kolika let je zdarma.?Dále zda je možnost psa v penzionu a za jaký poplatek.Zda je v okolí nějaké vyžití pro děti.A jak je to s občerstvením.Dá se někde v blízkosti dobře najíst.
Děkuji za odpověd.
Vlčková

Pod Cornštejnem

Dobrý den, dítě do 1,9 let má pobyt zdarma. Pejska v našich Apartmánech je možné. Poplatek za pejska je 100 Kč. Dětské hřiště sice v blízkosti není. Však 100 m je písečná pláž, kde si děti skvěle vyhrají. Hned vedle apartmánů je restaurace.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

S přáním krásného dne

Doležalová Tereza

tel.: 775 704 669
email: dolezalova@penzion-grasel.cz

Dajpr s.r.o.

Jana Čížková

Dobrý den, lze na termín 10.-12.5.2019 objednat dva vouchery za 2690 Kč? Jsme dvě rodiny. Tak by mne zajímalo jestli máte volno. Děkuji a přeji pěkný den JČ

Pod Cornštejnem

Dobrý den,

v termínu od 10. do 12.5.2019 máme volné apartmány. Udělala jsem Vám předběžnou rezervaci. Prosím o zaslání čísla voucheru na email ubytovani@dajpr.cz. Děkuji

Doležalová Tereza

Silvie Kejnovska

Dobry den, nabizite i ubytovani v dobe letnich prazdnin? Jaka by byla cena v srpnu na 4 noci pro 2 dospele osoby a 2 deti? Dekuji za

Pod Cornštejnem

Dobrý den,

cena za 4 noci v apartmánu v srpnu je 6240 Kč. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu ubytovani@dajpr.cz.

Přeji hezký den

Doležalová Tereza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru