Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Módní barvení vlasů: ombré či stínování a střih i styling k tomu

4,4 / 5 Kadeřnický salon K2 Brno - Královo Pole  (mapa) 31 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Iveta

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli provádíte melírování?Já totiž nejsem rozhodnuta, která technika by pro mne byla nejlepší.Jsem plavovlasá, vlasy asi po lopatky.Vždy jsem měla bud melír nebo celkově barvu,Je možné kombinovat melír s balayge nebo ombré?
 Děkuji

Kadeřnický salon K2

Ano na místě se domluvíme :-)

Martina

Dobrý den,
přemýšlím nad nákupem voucheru, ale u informací vidím, že otevírací dobu máte do 16:00 hod. Já bohužel nemám flexibilní pracovní dobu, ale pevně danou, a sice do 15:30. Je to problém? Mohla bych někdy po domluvě odějít např. o půl hodiny dříve, ale jelikož délka procedury bude zřejmě delší, tak se chci zeptat, zda je možné se někdy objednat cca na 15:30 hod.
Předem děkuji za odpověď.

Kadeřnický salon K2

Zavolejte mi do salonu a domluvíme se děkuji

Mish KA

Dobrý den, je možno využít i na balayge? Děkuji

Kadeřnický salon K2

Ano je 😊

Zuzana

Dobrý den.
Chtěla jsem se Vás zeptat co je barvení stínováním. A také bych se chtěla zeptat, zda se můžeme domluvit na místě, nebo potřebujete vědět dopředu co jsem si vybrala (ombré, nebo stínování).
Mám u Vás zakoupený voucher a jsem k Vám objednaná na ombré.
Teď si nejsem jistá jestli by druhý typ barvení (stínování) nebyl pro mě vhodnější.
Děkuji za odpověď

Kadeřnický salon K2

Prosím zavolejte mi na telefon díky

Eli

Dobry den,
chtěla jsem se zeptat, zda by slo udělat blond ombre na tmave hnede vlasy? Děkuji za odpoved.

Kadeřnický salon K2

Dobrý den, bohužel na poprvé by to určitě nešlo je to minimálně na 3–4 sezení (Odbarvení), a záleží také na kvalitě vlasů jestli je to vůbec reálné. Mějte hezky den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru