Nabídku Dejte sbohem vráskám: mikrojehličkování pleti mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dejte sbohem vráskám a jiným nedostatkům pleti pomocí mikrojehličkování

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
MARCELA NOVAKOVA

Dobry den,

prosim o info, jak dlouho zakrok trva?
Marcela

Beauty Esthetic

Krásný den Marcelo,
celková doba ošetření je cca 60 minut. Přibližně na 30 minut se aplikuje anestetický krém a dalších cca 30 minut trvá samotný zákrok. Pokud se tedy jedná pouze o ošetření obličeje…
Moc děkujeme za Váš dotaz, Michal

Monika

Dobrý den,
chtěla bych podstoupit ošetření zejména z důvodu pigmentových skvrn v obličeji. Používá se pro aplikaci speciální např. bělící sérum?
Děkuji za odpověď.

Beauty Esthetic

Krásný den Moniko, ANO při ošetření pigmentových skvrn v obličeji aplikujeme speciální sérum, které pomáhá rychleji redukovat pigmentové skvrny a zároveň aplikujeme i sérum s vitaminem C (15%).
Pěkný den, Michal

Lenka

Dobry den, v kontraindikacich jsem nasla astma, ktere mi bohuzel v lonskem roce zjistili, ale nepozoruju na sobe zadne obtize. Myslite, ze bych mohla osetreni i tak absolvovat? Dekuju.

Slevomat.cz

Dobrý den, Lenko, nejlepší bude když tuto skutečnost budete konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. :) Pěkný den, Honza

Alena

Dobrý den, může se vyskytnou alergie na anestetikum? Co kdyz se ani po 2 dnech obličej nezačne hojit?
Děkuji.

Beauty Esthetic

Krásný den,
moc děkujeme za Váš dotaz.
Co se týče alergie na anesthetikum, tak my osobně jsme se ještě s žádnou alergickou rekací nesetkali. Tyto reakce na asnestetický krém bývají velmi vzácné. V našem studiu používáme registrovaný léčivý přípravek EMLA.
Hojení obličeje je zcela individuální…u něk­terého klienta hojení trvá dva dny, ale samozřejmě záleží na domácí péči a použítém přípravku po tomto zákroku. Naše studio doporučuje pozákrokový krém CICASTIM, který klientům nabízíme za 200,– Kč. Ještě jsem se za svých 10 let praxe nesetkal s klientem, který by měl po mikrojehličkování nějaké komplikace a nedošlo by ke zhojení pleti.
V případě jakýchkoliv dalších dotazů mne prosím kontaktujte.
S pozdravem,
M. Sajdl

Andrea Schneiderová

Dobrý den, je v ceně anestetikum? Děkuji

Beauty Esthetic

Hezký den,
samozřejmě, že v ceně ošetření je započítána aplikace anestetického krému EMLA.
Děkujeme a těšíme se na Vaší případnou návštěvu.
S pozdravem
Vaše studio Beauty Esthetic
M. Sajdl

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru