Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Relaxace pro páry v Thajském ráji: masáž, Garra Rufa a osvěžující nápoj

4,5 / 5 Thajský ráj (4 pobočky) Praha - Staré Město  (mapa) 810 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Michal Antoš

Dobrý den, několikrát jsem se přes den snažil dovolat na Vaše pobočky, ale bez úspěchu. Již 3. den se snažím zarezervovat párovou masáž (voucher do konce května), ale dle Vašeho webu nikde není žádný volný termín, má žádné pobočce. Můžete mi zítra zavolat na 774297040 ohledně termínu? Je mi divné, že 35 dní před skončením voucheru jej nelze již uplatnit. Děkuji

Michal Antoš

Oprava: 774287040, děkuji Michal A.

Ota

Dobry den, meli byste volno na parovou masaz 90 min. bud 1.5. v odpoled­nich/podvecer­nich hodinach, pripadne 2.5. dopoledne ? A co doporucujete, thajskou ci olejovou masaz, jaky je v nich rozdil? Dekuji predem za odpoved.

Thajský ráj

Dobrý den Oto , ohledně volných míst k rezervaci kontaktujte prosím naší technickou podporu na email podpora@thajsky-raj.cz nebo tel: +420 778 082 2­25 Krásný den :)

Mcihal

Dobrý den, ta cena je za dvě osoby dohromady 599?

Thajský ráj

Dobrý den, ano cena je za dvě osoby – tradiční thajská masáž 60 minut pro 2 osoby :-) Hezký den.

Kateřina Červenková

Dobrý den potřebovala bych prodloužit voucher bylo by to možné ? Děkuji Červenkova

Thajský ráj

Dobrý den Kateřino, kontaktujte prosím naší technickou podporu na email podpora@thajsky-raj.cz nebo tel: +420 778 082 2­25 Krásný den :)

Hana Studená

Dobrý den, je menstruace kontraindikaci při olejové masáži?
 Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Hano, ano, kontraindikace se týká také menstruace při olejové masáži. Pěkný den

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru