Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Wellness pobyt s polopenzí v Mariánských Lázních s výhledem na kolonádu

4,2 / 5 Belvedere Spa & Wellness Mariánské Lázně (mapa) 30 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Jana Tuckova

Dobrý den, zajímá mne, zda je v balneu též sauna a zda je poblíž hotelu parkoviště pro auta. Za odpověď děkuji. S pozdravem Jana Tučková

Slevomat.cz

Dobrý den, Jano, právě jsem hovořil s naším partnerem a bohužel tam sauna není. Parkování mají vyřešené v parkovacím domě cca. 10 minut od hotelu. Pro více informací se můžete obrátit přímo na hotel na telefonním čísle: 773 317​ ​942​.
Hezký den, David :)

Daniela

Dobry den,nabizi hotel kosmeticke a kadernicke sluzby? A jake druhy masazi poskytujete? Poprosim i o ceny,chtely bychom mamince jeste dokoupit v ramci pobytu,tedy pokud je to mozne,dekuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, pro Vaše pohodlí se s tímto dotazem můžete obrátit přímo na našeho partnera na telefonním čísle: 773 317 942. Jistě Vám rádi odpoví na veškeré dotazy a individuálně se s Vámi domluví.
Hezký den, David :)

Lucie Padevětová

dobrý den, ráda bych zakoupila voucher, ale mám pouze volný termín 30.6. do 2.7. 2019 děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, o dostupnosti termínů se můžete informovat na e‑mailu marienbadreservation@axxos.co. Pěkný den, Honza

Randysova

Dobrý den,
Je možné zakoupit vouchery dva a čerpat tak 4 noci vcelku?A byla by možná i přistýlka pro dospělého nebo případně 3-luzkovy pokoj plus nabídka z voucheru a jestliže ano,v jaké hodnotě?
Děkuji za odpověď

Lázeňský hotel BELVEDERE

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz, určitě je možné zakoupit si 2 vouchery a čerpat 4 noci, je lepší domluvit si termín dopředu s hotelem.
Cena dospělého na přistýlce – 20% ​sleva z ceny balíčku na osobu.

S pozdravem

Jana Zbořilová
Rezervační oddělení Hotel SUN

Věra Hampeková

Dobrý den,
je možný pobyt (ve slevomatu), na 4 dny (3 noci ) ?A kolik by to stálo ? Byli jsme u vás vloni. Děkuji věra Hampeková

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, bohužel tato nabídka je pouze na 3 dny a 2 noci. :) Pěkný den, Honza

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru