Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Buďte krásná: profesionální proměna vizáže vč. stylingu a nafocení

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Rockym Karel

Dobrý den, zakoupila jsem voucher proměna. Chtěla jsem se zeptat na termín kdy bych se mohla dostavit na proměnu. Zkoušela jsem volat na tel. číslo ale nikdo to nezvedal. Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem Kateřina Rokosová.

Beauty studio JIRREN

Krásný den paní Kateřino,
omlouvám se, pokud jste se nedovolala. Prosím, pošlete mi Vaše tel. číslo a já Vás budu obratem kontaktovat popř. zašlete sms. Tel. číslo je 776 622 661 nebo emialem jirren@gmail.com
Děkuji a přeji pěkný den
 Nikola

Lucie

Lze využít i 20. 4.? Od kolika do kolika hodin? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, o dostupnosti termínů je třeba se informovat s dostatečným předstihem na tel. 776 622 661 nebo e‑mailem jirren@gmail.com. Pěkný den, Honza

Olga Svobodova

Dobrý den prosím cena 999,kč platí i v červnu?přála bych si proměnu se sestrou o víkendu a nevím jestli bude do 31.5.volno dvě místa děkuji.Svobodová

Slevomat.cz

Dobrý den, Olgo, tato nabídky je platná pouze do 31.5. O dalších nabídkách zatím nemáme informace. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Ohledně volných termínů se můžete informovat přímo v ateliéru na uvedeném telefonním čísle. Hezký den, Simča :)

Dáša Parajová

Dobrý den, proměny se mi líbí, ale já mám problém s řidšími vlasy. Myslím, že z toho žádné divy se nestanou. Děkuji za případnou odpověd. Dáša

Beauty studio JIRREN

Dobrý den, paní Dášo, řidší vlasy jsou problém všeobecně, ale náš tým vizážistů a vlasových stylistů dokáže ledacos. K dispozici jsou různé vlasové příčesky apod. Věřím, že pokud nám dáte šanci nebudete litovat :-)
Přeji Vám krásný den. Nikola

Lucie

Dobry den kdyz to zakoupim pro me a mou kamaradku a prijedeme. V tuto sobotu, je mozne behem dne toto vyuzit? Dekuji

Beauty studio JIRREN

Krásný den Lucko, bohužel tento víkend je již plně obsazen, ale mohu Vám nabídnout nejbližší volný termín a to 10.5.2019 v 16 hod 2 místa nebo pak 12.5.2019 v 9 hod také 2 místa . Další volný termín je až v červnu 7.6.2019 v 11hod nebo 14 hod.
S pozdravem a přáním pěkného dne
 Nikola

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru