Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Báječná relaxace u Bešeňové: polopenze, wellness a slevy do aquaparků

4,7 / 5 Penzión Motýľ Bešeňová - Slovensko (mapa) 131 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Pavlína

Dobrý den, měli byste prosím volný pokoj pro 2 dospělé a 2 děti (9a5) v termínu od 24.-28.7.2019? Na 2–4 noci? Děkuji, P.

Penzión Motýľ

Dobrý deň prajem, vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby.Jana

M.D.

Dobrý den, byl by volný termín pro 2 dospělé a 2 děti (13 a 10 let) v termínu od 10.8. do 18.8. 2019? Stačily by 3 nebo 4 noci v tomto termínu, je jedno které dny. A jaká by byla prosím cena pro nás 4 s polopenzí? Moc děkuji za odpověď. M.D.

Penzión Motýľ

Dobrý deň prajem, vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby. Jana

Oto

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat zda je u vas volný termín k ubytování pro 2 dospělé a 1 dítě stáří 4 roky od 10.8. – 15.8. a jal by byla cena s polopenzi.

Dekuji moc za odpověď Ota

Penzión Motýľ

Dobrý deň prajem, vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby. Jana Kyselová

Jana

Dobry den, chtela jsem se zeptat na kolik by Vyslo u Vas ubytovani s polopenzi 3dospeli a dve děti.. 1rok a 16 roku na 4 dny děkuji

Penzión Motýľ

Dobrý deň prajem, prosím v akom termíne. Jana

Marie Vondráčková

Dobrý den,
chtěla jsem si prodloužit pobyt, jak uvádíte, že je to možné ze dvou nocí na 4 noci, ale bohužel mi to nešlo, když jsem zadala datum příjezdu 7.7. s tím, že bych termín prodloužila alespoň do čtvrtka nebo pátku? V kalendáři při online rezervací mě to prostě nepustí. Děkuji Majka

Penzión Motýľ

Dobrý deň prajem, zadajte si prosím požiadavku na info@penzionmotyl.sk

Lenka

Dobrý den,

ráda bych s dětmi u Vás strávila o letních prázdninách dovolenou. Je možné se u Vás ubytovat ve složení 1 dospělá osoba a 3 děti – 13 let, 5 let a 4 roky?

Penzión Motýľ

áno, zadajte si prosím presný termín na info@penzionmotyl.sk Jana

Vlastimil Šlechta

Dobrý den otravují ještě jednou bylo volno radši srpen…2'dospělí a jedno dítě děkuji

Penzión Motýľ

od 09.08. máme voľné izby, poprosím komunikovať cez info@penzionmotyl.sk . Ďakujem Jana

Vlastimil Šlechta

Dobrý,den možný volný týden v červenci…2 dospělí a jedno dítě…děkuji

Penzión Motýľ

Dobrý deň , od 27.07.-04.07., 07.-14.07., sú voľné izby. Jana

Petra

Dobrý den, při pobytu s dětmi 2 a 5 let, je pobyt obou děti zdarma a doplácí se za polopenzi staršího 16€/ noc?

Penzión Motýľ

áno, dieťa do 3 rokov je zdarma bez nároku na stravu a ubytovanie. Jana

Petr Pelíšek

Dobrý den, je poblíž nějaký golfový areál ? Děkuji PP

Penzión Motýľ

Dobrý deň , nie. Jana

Jaroslava Kubelková

Dobrý den, je možné ubytovaní pro dvě děti (10 a 7 let) plus dvě dospělé termin by byl od 29.7 – 4.8 za kolik by to bylo?Děkuji

Penzión Motýľ

Dobrý deň , vo Vami požadovanom termíne nemáme voľné izby

Petra Mikešová

Dobrý den máte prosím na pokojích s přistýlkou klimatizací?

Penzión Motýľ

nie prosím

Markéta Slivková

Dobrý den,
chtěly bychom k Vám přijet na pobyt v srpnu. Jsme 3 dospělé osoby – jaká by byla, prosím, konečná cena pobytu (vč. wellness zdarma, polopenze)?

Penzión Motýľ

Dobrý deň , prosila by som napísať presne na koľko nocí , od toho sa odvíja cena, ďakujem Jana

Daniela Simonikova

Dobrý den, chtěli bychom přijet k Vám v termínu 8.5–12.5.2019 jsem 4 členná rodina (2 dospělí a 2 děti-5 a 8 let). Na kolik by prosím vyšlo ubytování? Děkuji Vám za odpověď, pěkný den Daniela Šimoníková

Slevomat.cz

Dobrý den, Danielo, jedno dítě do 11,9 let má pobyt na přistýlce vč. wellness zdarma. Za polopenzi se doplácí 16 €/noc. Druhé dítě do 11,9 let má pobyt s polopenzí za 22,50 €/noc. Po rozkliknutí Vámi vybrané varianty, kliknete na odkaz Vybrat termín a vyberete Vámi preferovaný datum. :) Pěkný den, Honza

Monika Punčochářová

Dobrý den, máte prosím volno 1.-5. května? A kolik by toho ubytování stálo. Děkuji moc

Penzión Motýľ

Dobrý deň , cena pobytu je 7853 Kč + 5,60 € pre dve osoby. Pokiaľ máte záujem prosím poslať požiadavku na info@penzionmotyl.sk

Martina

Dobrý den,
je možné se ubytovat se třemi dětmi ve věku 10, 7 a 4 roky? Popř. za jakých podmínek? Děkuji.

Penzión Motýľ

áno, je potrebné však zadať termín rezervácie, od toho sa odvíja aj doplatok za deti. Ten Vám vieme napísať len po Vašej odpovedi, ďakujem Jana

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru