Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejné firmy.

Zimní nebo jarní pobyt ve Špindlu: polopenze, volný vstup do wellness

4,5 / 5 Hotel Výsluní*** Špindlerův Mlýn (mapa) 40 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Hana Nosková

dobrý den,
je možné přikoupit jednu noc,jednalo by se o pobyt úterý až pátek v červnu ? děkuji Nosková

Hotel Výsluní***

Dobrý den, vážená paní Nosková

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

Poplatek za noc navíc pro 2 osoby v dvoulůžkovém pokoji s polopenzí činí 1400 Kč + rekreační poplatek (15 Kč / osoba / noc) + parkovné (50 Kč / auto / noc). Přejete-li si vytvořit předběžnou rezervaci, kontaktujte mě, prosím, na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Kašparová Michaela

Dobry den, měli bychom zájem v květnu o pobyt pro 2 na 3dny. V cene balíčku je polopenze, bohužel jeden z nas je ze zdravotnich důvodů(celiakie) omezen bezlepkovou dietou. Chtela bych se tedy optat, zda mate tento „problem“ ohledne polopenze nejak vyřešený (na vyber z vice jidel, svedsky stul aj. ) ci mame hledat dal. Mnohokrát děkuji, Kašparová Michaela

Hotel Výsluní***

Dobrý den, vážená paní Kašparová

Velmi nás těší Váš zájem o naše služby.

Bezlepkové večeře zařídíme (po předchozí rezervaci).
Snídaně jsou formou bufetu, kde jsou k dispozici i potraviny bez lepku. Přejete-li si zajistit i bezlepkové pečivo, poplatek činí 100 Kč / den. Nutno oznámit min. 3 dny před příjezdem.
V případě dalších dotazů mě neváhejte kontaktovat na: sales@hotelklik.cz

S pozdravem
Žaneta Klampflová
Sales manager
 sales@hotelklik.cz

Vladimíra Bémová

Dobrý den, vybrala jsem si u vás 5 denní pobyt (pokud lze tak v termínu od 22.5. do 26.5.), ale jsme tři dospělí (1 pokoj + přistýlka) – nevím jak to promítnout do objednávky voucheru.
Děkuji za odpověď, Bémová

Hotel Výsluní***

Dobrý den, paní Bémová

Vytvořila jsem Vám předběžnou rezervaci:

Hotel Výsluní***
Termín: 22. 5. – 26. 5. 2019 (4 noci)
Počet osob: 3 dospělí
Pokoj: dvoulůžkový pokoj s přistýlkou pro 1 osobu


Příplatek za 3. dospělou osobu 2695 Kč uhradíte při příjezdu na hotelové recepci.

Prosím o zaslání kódu Vašeho voucheru (zvolte beztermínovou variantu) nejpozději do 7 dnů (tj. do 23. 3. 2019) na SALES@HOTELKLIK.CZ. Následně obdržíte potvrzení rezervace.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru