Nabídku 3D microblading: vláskování obočí mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Zvýraznění obočí: vláskování nebo-li 3D microblading

4,8 / 5 Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská Praha - Černý Most  (mapa) 25 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Klára Markusova

Dobrý den. Kdy mate prosím nejbližší volný termín?
Děkuji Klára

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, nejblížší termín je zítra ve 14h. Děkuji a přeji hezký den. Martina Zvirinská

anna

Dobry den tamy by mne zajimalo jsem blondyna moje oboci je komplet blond rada bych to podstoupila a mnela hnede jde to nebo blondyny nemuzou absolvovat. dekuji za odpoved

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, blondýnky mohou PMU podstoupit. Máme 5 odstínů hnědé pro blond vlasy. Hezký den. Martina Zvirinská

Lenka

Dobrý den,
Je tato metoda vhodná, když mám opravdu hodně světlé obočí (blonďaté) a chtěla bych hnědou barvu obočí? Zajímalo by mě, jak bude vypadat, když se prořezavají do kůže jemné chloupky, ale navrchu budu mit stále hodně světlé obočí? Nyní neustále dobarvuji obočí hnědou tužkou a pokud bych zakrok podstoupila, tak jen proto, abych už dobarvovat nemusela. Je k dispozici i fotka po zákroku paní, která má své přirozeně světlé obočí? Ve fotogalerií je jen vláskovaní tmavého obočí.
Děkuji za odpověď.

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, máme pro blond 5 odstínů hnědých pigmentů. Chloupky Vám ale zůstanou světlé. Lze Vás naučit si chloupky dobarvovat pomocí barvy na domácí použití. Barvení cca 1 za 3 týdny. Hezký den:-).

Martina Slámová

Dobrý den, omlouvám se za možná hloupou otázku, ale jedná se o „vyrývání“ malých čárek v podobě chloupků? Děkuji za odpověď.

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, jedná se o čepelkovou metodu, kde se prožezávají malé jemné chloupky. Ale myslím, že je to co jste měla na mysli :-)

Deni

Dobrý den,
prosim je v ceně anestetikum moc dekuji za odpoved.

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, ano anestetikum je v ceně :-)
Martina Zvirinská

Petra

Je metoda vhodná, i když jsem dříve měla udělaný klasický permanentní make-up obočí? Děkuji za odpověď.

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, pokud je již barva vybledlá tak ano. Hezký den:-)

Barbora Novotna

Hezky den, je mozne tuto proceduru podstoupit i v tehotenstvi? Dekuji za odpoved.

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den,
bohužel se to v těhotenství nedoporučuje. Tak třeba po porodu, jistě bude opět nějaká zajímavá akce:-)
Hezký den. Martina Zvirinská

Stáňa Cechova

Dobrý den, stačí jedna návštěva pro dosažení efektu?

Estetické centrum Marttinéz - Martina Zvirinská

Dobrý den, pokud se obočí vyloupe a nikde není žádný nedostatek pigmentu, tak ano. V případě, že je nutné provést malé doplnění, je nutná korekce po 1 měsíci. Cena korekce 600,–Kč. Děkujeme za Váš zájem o naše služby a přejeme hezký den . Martina Zvirinská, ECM

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru