Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Mandle v delikátní hořké nebo krémové mléčné čokoládě

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jana Palinková

Dobrý den,
15.5.2019 jsem zaplatila přes slevomat objednávku. Do dnešního dne jsem neobdržela žádnou informaci ohledně objednávky ani o tom, že byla přijata platba. .

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
předpokládané dodání vaší zásilky je 23.5.2019. Dnes bude vaše zásilka expedována a zítra doručena na místo určení.
Hezký den.
darka-shop.cz

Ladislav Osvald

Proč je to jen pro Brňáky?

Slevomat.cz

Dobrý den, Ladislave, akce není určena pouze pro brněnské obyvatele, může ji využít naprosto kdokoliv a odkudkoliv. Pouze místo po osobní odběr se nachází v Brně. Je zde ovšem hned několik způsobů doručení, takže není problém si oříšky objednat třeba z druhého konce republiky. Hezký den, Simča :)

Dana

Dobrý den, jsou mandle v čokoládě loupané nebo se slupkou? Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
mandle jsou samozřejmě loupané a čerstvě dražované každý týden.
darka-shop.cz

Vladimír Jahoda

chtěl bych koupit mandle v čokoládě 1 kg, jako dárek za úspěšnou operaci a tak si nesmím trhnout ostudu Jak je zajištěná čerstvost? Již mě jinde párkrát vysklili a prodali mi stuchlé,
 děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
naše mandle jsou baleny, respektive dražovány čerstvě s datem spotřeby 28.2.2020.
Myslím, že čerstvější opravdu nikde nekoupíte. Navíc máte ve znovuuzaviratelných zipových sáčcích.
U nás platí již 12 let kvalita a čerstvost až na prvním místě.
darka-shop.cz

Petra

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, v obchodních podmínkách uvádíte nad 1.000 dopravné PPL zdarma. Udělala jsem objednávku za 1.184 kc a stále tam mám dopravné 89 kč. Poradíte, co s tím? Děkuji předem.

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, nevím jak se jmenujete a v administraci objednávka na tuto částku není. Zavolejte tedy prosím na tel. číslo 777 960 088 nebo nám zašlete své číslo a vše vyřešíme.
darka-shop.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru