Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Podpořte játra mletým plodem ostropestřce mariánského: 2 + 1 balení zdarma

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Radek Mikloško

Dobrý den,

cena 109 Kč, je za jedno balení ostropestřece?Nebo je to cena za všechna tři balení (2+1 zdarma)?

Děkuji a hezký den

 R.M.

Slevomat.cz

Dobrý den, Radku, cena je za Mletý plod ostropestřce, 750 g, jehož součástí balení je varianta 3× 250 g. :) Pěkný den, Honza

Alena

Dobrý den, stačí si koupit u vás na Slevomatu a objednávka je tímto hotova? Nebo musím ještě objednat a zadat nějaký slevomatový kód. Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Aleno, ano, stačí pečlivě vyplnit objednávku tady u nás a je to :) Pěkný den

Lucie Procházková

Dobrý den, zaplatila jsem si Ostropestřec 6.3.2019 ale stále mi objednávka nedorazila , můžete mi napsat kdy mi objednávka dorazí? Už jsem psala email o informaci,ale žádná odpověď, s pozdravem Procházková

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
máme zpožděnu dodávku. Vaše zásilka bude expedována začátkem týdne. Omlouváme se za zpoždění.
darka-shop.cz

Jaroslav Švec

Dobrý den kde byl pěstován Vámi nabízený ostropestřec? a jak byl drcen děkuji moc

Darka Company s.r.o.

Dobrý den,
Mechanicky upravený plod Ostropestřce mariánského (Silybum marianum (L.) Gaertn.) je čistě přírodním produktem. Přispívá k normálnímu trávení, funkci jaterního metabolismu a normální činnosti srdce. Udržuje normální hladinu cukru v krvi. Vyznačuje se antioxidačními vlastnostmi a udržuje přirozenou obranyschopnost organismu. Země původu: Šarže: PA81172–2

Adéla Havelková

Dobrý den.Bude ještě k dostání kořen maca,který je vyprodaný?A lze sloučit objednávku za Slevomatu s objednávkou z e-shopu?Jak na to 😉?Děkuji

Darka Company s.r.o.

Dobrý den, ano samozřejmě to sloučit lze. Na shopu si uděláte objednávku, do poznámky napište, že máte i objednávku na Slevomatu a zadejte osobní odběr. Maca je na cestě z jižní Ameriky, bude během 14dní.
darka-shop.cz

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru