Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Dovolená s vůní koňské hřívy: Pobyt pro 2 na statku s projížďkou i polopenzí

4,4 / 5 Selský dvůr Severní Čechy (mapa) 13 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Klára Mlynáriková

Dobrý den, mám zájem o pobyt pro dvě dospělé osoby a jedno 2.leté dítě. Volný termín máme od 22.6.-30.6.19. Máte tento nebo podobný termín volný? stačí nám 5 dní. Děkuji.

Selský dvůr

Dobrý večer, paní Mlynáriková, dotazujete se mj. i na dny, které jsou mimo rozsah využití voucherů. Prosím, pro výjimky nebo možnost kombinace volejte na tel. č. 607 234 494. Děkuji a přeji příjemný večer.

Jana

Dobry den, chystate i letni terminy? Diky Jana

Slevomat.cz

Dobrý den, Romane, prozatím nformaci o plánovaných letních terínech nemáme. Můžete si však nastavit upozornění na nové nabídky obchodníka a tak Vám případná další akce neunikne. Pěkný den, Simča :)

Míla Fialová

Dobrý den je možné ubytování s malým psem?

Selský dvůr

Dobrý den, prosím, napište mi na e-mail nebo zavolejte /selskydvur@e­mail.cz, tel. č. 607 234 494/, domluvíme si termín a podmínky pro pejska.
Děkuji a přeji příjemný den.

Marek Šmat

Dobrý den. Zajímalo by mě zda máte volný termín od 19.4. do 21.4. 20019.

Selský dvůr

Dobrý den, prosím, napište mi do e-mailu: selskydvur@email.cz, kolik by vás mělo být ubytovaných.
Děkuji a přeji příjemný den.

Ludmila Palchyk

Dobrý den ,pobyt 3 dny pro 2 osoby nabídka na slevomatu za 2590 Kč mohla bych hradit Vám z FKSP ?Děkuji .Lída

Slevomat.cz

Dobrý den, Ludmilo, ano, je to možné. Pokud potřebujete proforma fakturu pro svého zaměstnavatele, například pokud nakupujete právě přes FKSP, vytvořte objednávku na bankovní převod. Poté se obraťte na daného poskytovatele slevy (například hotel či CK). Pošlete mu platební údaje, tedy číslo účtu, částku a variabilní symbol dané objednávky spolu s fakturačními údaji vaší firmy. Kontaktní údaje na poskytovatele najdete vždy u dané nabídky v sekci „Jak uplatnit“. Hezký den :)

Erika

Dobrý den, kolik by se doplacelo za jízdu na ponikovi pro 4 leté dítě? Děkuji Erika

Selský dvůr

Dobrý večer, doplatek za poníka je 70,–Kč/15 min. nebo 150,– Kč/30 min. Přeji Vám příjemný večer.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru