Nabídku Permanentní make-up: oční linky, rty či obočí mohou nakupovat pouze osoby starší 18 let.

Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Permanentní make-up: horní nebo dolní oční linky, rty či obočí

4,8 / 5 Family Beauty Praha - Lhotka  (mapa) 26 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Storno podmínky
Benefity
Jana fonti

Dobrý den, máte ještě volný termín na rty 3d 15.4? Kolem 15?děkuji za odpověď p fonti

Klub Family Fit

Dobry den 15.4 Vam mohu nabidnout termin od 16 hod, popripade i od 14 hod. 15 hod je jiz zarezervovana. Hezky den Lenka. Muzete me kontaktovat na tel.728899291

Marry

Dobrý den,
velmi precizní práce, ale na mě obočí je tenké , lze provést aby obočí bylo širší a je možná rezervace i o víkendech ?
Děkuji Vám za Vaši odopověď a přeji hezký den.

Klub Family Fit

Dobry den, ano oboci lze i rozsirit. Vzdy nam zalezi na spokojenisti klientky. Mame vyhrazeny jeden vikend v mesici, na ktery je nutne se drive obednat. Hezky den Lenka

Marry

Dobrý den,
mohla byste mne prosim zaslat více foto , které jste prováděla klientkám permanentní obočí ?
Děkuji Vám :).

Klub Family Fit

Dobry den, forografie me prace najdete na mem fcb profilu, kam vkladam nektere fotografie sve prace porizene ihned po zakroku na fcb: Family Fit

Gabča

Dobrý den,jaká je cena korekce horních linek a obočí? Děkuji za odpověď.

Klub Family Fit

Dobry den, cena jedne korekce do dvou mesicu stoji 600Kc. Lenka

Vlasta

Dobrý den, měla bych dotaz. Jak dlouho permanentní makeup vydrží? Je mi 46 let. Děkuji za odpověď.

Klub Family Fit

Dobry den, stalost barev je 3 – 5 let, zalezi tez na pigmentu ve Vasi tkani. Jsou klientky, které chodi na osvezeni po roce a nektere po 3, 4, 5 letech, pokud chteji mit permanent stale hodne viditelny. Hezky den Lenka

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru