Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Fotokniha až do velikosti A3

4,8 / 5 MCLAB Modřice  (mapa) 309 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak objednat zboží
Storno podmínky
Markéta Heinrichová

kam mohu prosím napsat hodnocení? nikde jsem nenašla kolonku kam to mohu odeslat, mám od Vás již 13 fotoknih, 14 právě tvořím a protože jsem po dlouhé době ted tvořila jednu fotoknihu jinde, tak Vám musím napsat opravdu mega velkou pochvalu, protože u Vás je to radost tvořit, jinde jsem u toho zuřila, program na dvě věci, nepřehledný a nic jsem tam nemohla najít, fakt šílenost a už nikdy více, už jenom u Vás. Dříve jsem firmy různě měnila ale po této špatné zkušenosti už jen a jen u Vás a nikde jinde, navíc tam mě stála 2× tolik a zdaleka není tak pěkná jako od Vás, takže já Vaši firmu doporučuji kudy chodím a zrovna dneska byl manžel u Vás vyzvednout další vytvořenou a hned co toto dopíšu jdu pokračovat ve tvoření další fotoknihy od vás

Computer MCL Brno

Dobrý den,
mockrát děkujeme za pochvalu. Velice nás potěšila a věříme, že s námi budete i nadále spokojená. Budeme rádi, za Vaše hodnocení, které můžete provést u nás na Facebooku a na Slevovém portálu přes Váš účet. Na Vašem účtu u voucheru od naší firmy naleznete tlačítko hodnotit. Ještě jednou děkujeme. Mějte se krásně :)

Miloš

Zapoměl jsem byly by to fotoknihy:
A5-H06

Computer MCL Brno

Všechny posíláme za jedno poštovné a to je od 89 Kč do 149 Kč dle zvolené přepravy.

Miloš

Kolik fotoknih je možno poslat za jedno poštovné?

Computer MCL Brno

Všechny posíláme za jedno poštovné a to je od 89 Kč do 149 Kč dle zvolené přepravy.

Computer MCL Brno

Dobrý den,
do pěti kusů (fotoknih H06) se jedná o základní poštovné. Nad pět kusů je zvýšené poštovné 149Kč.

Lucie

Dobry den, zajimalo by me zda je ve fotoknize moznost zvolit si druh tisku. Rada bych matny, ne leskly, ale nikde v nabidce to neni specifikovano. Dekuji.

Computer MCL Brno

Dobrý den.
Můžete si jedině volit druh papíru. Tedy lesk nebo mat. Tisk je daný tiskovou technologii a není možné jej měnit..
To se pak nastavuje při objednávání.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru