Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Výlet na Bastei, do Kurort Rathenu v Sas. Švýcarsku s plavbou lodí po Labi

4,6 / 5 CA Futura Německo (mapa) 116 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Moni

Dobry den, chci se zeptat.. V kolik hodin je navrat ?

CA Futura

Dobrý den,
návrat je tak, jak je uvedeno v programu výletu :-) a to do Prahy v 19:10.

A.H.

Dobrý den,
ráda bych s Vámi vyjela buď na Skalní most a nebo v rámci druhé nabídky za pěší turistikou „do skal“. Dost se však bojím výšek, a i když bych to ráda nějak překonávala, asi nemusím mít úplné trauma. :)

Mohu se zeptat, zdali je méně náročná trasa na Skalní most? Z popisů u nabídek mám pocit, že druhá nabídka je opravdu přímo myšlena na „šplh“ ve skalách, a tato nabídka je méně náročná.

Zajímalo by mě, jak se člověk dostane na ten most, určitě překonám nějaké schody, ale úplné horolezectví nezvládnu. :) Také píšete „pěšky do městečka Kurort Rathen,“ tak bych se chtěla zeptat (ve stejném duchu) na náročnost trasy.

Vstupné na hrad si budeme hradit?

 Děkuji

CA Futura

Dobrý den,
cesta je nenáročná a sestup do Kurort Rathenu je částečně po schodech se zábradlím nebo po lesní pěšince. Nenáročné, pestré, úžasné výhledy. Vřele doporučuji.
Vstupné na hrad 1,5 – 2 € si budete hradit. Je to zřícenina, mezi kterou se prochází pa zabezpečených lávkách. Ale vstup je nepovinný a hrad se dá obejít po chodníku.

Hana

Dobrý den, je možný nástup a výstup v Děčíně?

CA Futura

Ano, je to možné. Nástup v 8:41, návrat v 17:16.

Věra

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli budete pořádat výlet i v červenci.pokud ano, kdy bych mohla objednat voucher,(2 dos­pělí,3 děti,2 se­nioři),v termí­nu 9.-18.7.Moc děkuji za zprávu,s pozdravem Věra Michaličková
Pokud by to vyšlo, nastupovali bychom v Děčíně.

CA Futura

Dobrý den,
v červenci se konat budou podobné výlety. Pouze místo plavby lodí po Labi (už nebývá v této době zaručena splavnost) v odpolední části bude možnost turistiky na Pravčickou bránu nebo plavba lodí Edmundovou soutěskou. Sledujte nabídku na Slevomatu :-)

Jana Tyrolová

Dobrý den,
už máme koupeno, akorát mě ještě zajímá – jak dlouho trvá plavba lodí z Hřenska do Děčína? :-)
Děkuji za informaci a těšíme se! Jana

CA Futura

Dobrý den,
plavba trvá něco málo přes hodinu.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru