Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Za krásami Valašska: pobyt s polopenzí, vínem a welcome drinkem pro dva

4,2 / 5 Penzion U Veterána Beskydy (mapa) 92 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Eva Reznickova

Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat zda máte ještě volno na termín 29.7.2019 do 2.8. 2019. Pro 2 dospělé a 1 dítě (3roky). Děkuji za odpověď Eva

Penzion U Veterána

Dobrý den, bohužel je již zmíněný termín obsazen. Mohu Vám nabídnout termíny v září.
S pozdravem
Melišek

Jiŕí Kulhavý

Byl by prosím volný termín pro 2 osoby + dítě do 4,9 roku v termínu od 18. 9. do 21. 9. 2019, (4 dny, 3 noci) dítě má přistýlku ?

Penzion U Veterána

odpovězeno z firemního e-mailu

Veronika Černá

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volné pokoje v termínu někdy od 19. 7. do 5. 8.? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Černá.

Penzion U Veterána

Dobrý den,
pár ještě volných je, ale už pouze na dvě noci.
Melišek

Dagmar Šmerdová

Dobrý den, máte prosím volný dvoulůžkový pokoj na 5–7 dnů v termínu 5.7.-.14.7. Předem děkuji za odpověď, Šmerdová

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel je již zmíněný termín obsazen.
S pozdravem
Melišek Daniel

Petr Záruba

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli máte volný termin 4–7.7.2 dospělý a 3 děti. (3,8 a 11let)
Děkuji Zarubova

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel je již zmíněný termín obsazen.
S pozdravem
Melišek Daniel

Hana Š.

Dobrý den, chtěli bychom se ubytovat o víkendu 17–19.5. a máme dvě děti do 15let. Máte volný pokoj? Poskytujete i bezlepkovou stravu? Děkuji

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel je již zmíněný termín obsazen.
S pozdravem
Melišek

Andrea Richterová

Dobrý den chtěla jsem se zeptat zda máte volno od 22.7 do 27.7 2019 pro dva .Děkuji Richterova A.

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel je již zmíněný termín obsazen.
S pozdravem
Melišek

Tomáš Harvánek

Dobrý den, mám zájem o ubytování v termínu 1 až 4. května na 3 noci. Máte volný termín? Dekuji Harvánek

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel již není volno. Šlo by to pouze 1. – 3. 5. nebo to posunout např. od 30. 4 . Uvidíte, jak se rozhodnete.

S pozdravem

Melišek Daniel

jana maršíková

Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování ve vašem penzionu, pokud by to šlo, tak v termínu 17.8. – 21.8. 2019, jsme dva dospělí a dítě 11 let. Máte takový pokoj? Děkuji, mějte se krásně, Jana Žďárská

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel je již zmíněný termín obsazen. Mohu Vám nabídnout termín 20. – 23. 8.
S pozdravem
Melišek Daniel

Eva Sedláková

Dobrý den, měla bych zájem o pobyt ve dvoulužkovém pokoji pro 2 dospělé os. s polopenzí v termínu 20.6. – 28.6. 2019. Prosím info o ceně. Děkuji Sedláková

Penzion U Veterána

Dobrý den,
volno ještě máme. Cena jsou dva vouchery na 4 noci.
S pozdravem
Melišek

Ivana Bauerová

Dobrý den,

je možnost ubytování přes slevomat i o víkendu?
 Děkuji

Penzion U Veterána

Dobrý den,
samozřejmě.
Melišek

M.J.

Dobrý den,
Chci se zeptat zda je možná polopenze pro dvě dospělé osoby a jedno dítě na 4 dny?
A kolik se platí za dítě?
 Děkuji

Penzion U Veterána

Dobrý den,
polopenze je v ceně, dítě do 4,99 let zdarma, od 5-ti let 350,–/noc včetně polopenze.
Melišek

Vinkláriková

Dobrý večer,chtěla jsem se zeptat,zda máte volné 2 dvoulůžkové pokoje v termínu 3.-5.5.2019.Děkuji Vinkláriková

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel je již obsazeno.
S pozdravem
Melišek

Dana Hetmankova

Dobrý večer chtěla bych vědět jestli máte volno na květen od 28.5–1.6 3019,nebo od 4.6–8.6 2019.Pro dvě osoby.Dekuji Hetmankova

Penzion U Veterána

Dobrý den,
ano, jeden pokoj ještě volný máme. Pokud budete mít zájem o rezervaci, napište na e-mail: info@uveteranafren.cz.
Melišek

Soňa Petrželová

Dobrý den,
chtěla jsem se Vás zeptat, jestli máte ještě volný dvoulůžkový pokoj na Velikonoce v termínu 19.4.-21.4.2019?
Děkuji.

Penzion U Veterána

Dobrý den,
Velikonoce jsou už delší dobu obsazeny.
S pozdravem
Melišek

Ilona Kolouchová

Dobrý den,chtěla bych se prosím zeptat, jestli máte volný 2× pokoj pro 2 osoby (celkem 4osoby) v termínu od 26.4.-28.4.2019, popř. od 12.4.-14.4.2019 nebo 5.4.-7.4.2019.
Děkuji za odpověď s pozdravem Kolouchová

Penzion U Veterána

Dobrý den,
bohužel jsou již všechny zmíněné termíny obsazeny.
S pozdravem
Melišek

Simona K.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte volno v termínu 27.5 – 31.5. 2019?Děkuji za odpověď

Penzion U Veterána

Dobrý den,
ano, volno ještě máme. V případě zájmu o rezervaci napište prosím na e-mail: info@uveteranafren.cz.
S pozdravem
Melišek

Martin Gregor

Dobrý den
když máme dvě děti 3 roky a mimčo 2 měsíce dopláceli bychom něco?
děkuji
Jedno dítě do 4,9 let má ubytování a stravu zdarma

Penzion U Veterána

Dobrý den,
dopláceli byste za jedno dítě.
S pozdravem
Melišek

Marta Vavruškova

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda byste měli volno od 15.7. do 20.7.2019 pro 4 osoby dvě děti a dva dospělí využití dvou voucheru
Děkuji Vavruškova Marta

Penzion U Veterána

Dobrý den,
ano volno ještě máme. Pro rezervaci pište na e-mail: info@uveteranafren.cz

Melišek

Marta Vavruškova

Pane Melíšek by byl od 15.7 do 20.7.2019
.

Penzion U Veterána

Dobrý den,
volno ještě máme. Pro rezervaci pište na e-mail: info@uveteranafren.cz

Melišek

Ivana Bauerová

Dobrý den, je možnost ubytování i s pejsky?
Děkuji za odpověď

Slevomat.cz

Dobrý den, Ivano, ano pejsek může jet s Vámi. Ubytování má za příplatek 100 Kč/noc. hezký den, Simča :)

Jiří Pokorný

Dobrý den, mám dotaz zda jsou v termínu 29.7.-2.8.2019 volné 3 dvoulůžkové pokoje. Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Jiří, o volných termínech se můžete informovat přímo u partnera na e-mailu info@uveteranafren.cz (komunikujte, prosím, výhradně emailem, pouze ve výjimečných případech na tel. +420 777 021 380). Pěkný den, Honza

Lucie Hobzová

Dobrý den, měli byste volný termín od 1.3 do 3.3. pro dvě rodiny s dítětem do 3 let – tedy dva pokoje pro dva dospělé + dítě. Děkuji za odpověď.

Penzion U Veterána

Dobrý den,
ano, volno ještě máme. Pokud budete mít zájem o rezervaci, napište prosím na e-mail: info@uveteranafren.cz.

S pozdravem

Melišek

Simona Kut.

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli máte volný, 2× dvou lůžkový pokoj, termín od 10.8.-16.8. 2019.
Použili by jsme více voucheru.
Děkuji s pozdravem Simona K.

Penzion U Veterána

Dobrý den,
ano, volno ještě máme.
Melišek

Gabriela Pokorná

Dnes jsem se ptala na volný pokoj na srpen, s ubytováním pro 2 děti, 2 dospělé a německého boxera. Panem Maliskem mi bylo sděleno, že ubytování s velkými plemeny psů neposkytují. V porovnání s maďarskym ohařem německý boxer vychází úplně nastejno. Ale spíše mne zaráží, že někomu je pobyt s velkým plemene umožněn, a někomu ne.

Penzion U Veterána

No comment.

Lenka Jansová

Dobrý den,

měli by jste volné termíny na konci srpna tj. mezi 19.8. až 1.9. pro 4 člennou rodinu. Chtěla bych využít 2 vouchery celkem na 7 dní.

Předem děkuji za odpověď, Lenka

Penzion U Veterána

Dobrý den,
ano, volno ještě máme.
Melišek

Petra H.

Dobrý den,
děkuji za předchozí odpověď, v tuto chvíli mi šlo spíš o to jestli je ta možnost i s velkým psem:-) Termín ještě musíme vymyslet.

Hezký den
 Petra

Penzion U Veterána

Ano, je to možné. Doplatek je dle podmínek 100,–/noc.
Melišek

Petra H.

Hezky den,
Bylo by mozne zakoupit 2 vouchery a prijet tedy na delsi pobyt v lete s dcerou a vychovanou madarskou oharkou?

Dekuji za odpoved
 Petra

Penzion U Veterána

Dobrý den,
pokud bude volno, tak ano. Nezmiňujete termín..
S pozdravem
Melišek

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru