Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

200 Kč na první objednávku jídla přes aplikaci Wolt: rozvoz v Praze i Brně

4,7 / 5 Wolt: Doručení jídla a potravin (2 pobočky) 997 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Benefity
Vojtěch Soukup

Dobrý den, máte zde uvedenou platnost voucheru do 25.4. Jedná se asi o platnost do kdy musím kód zadat do aplikace správně? Jelikož po nahrání kódu je platnost zhruba dva týdny, což už ale provozovatel ani Vaše stránky nikde neuvádí a mě díky tomu voucheru propadne.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojtěchu, dole v nabídce v kolonce jak uplatnit se nachází tato informace: Nahrané peníze je nutné využít do 14 dnů od nahrání do aplikace. Pěkný den, Honza

Patrik Beneš

Dobrý den, je možné objednat a kód uplatnit i z webových stránek, nebo pouze přes apilkaci?? Děkuji Patrik

Slevomat.cz

Dobrý den, Patriku, tato akce je určena pro objednávky přes aplikaci :) Pěkný den

Vojta

Dobrý den, u mě také hláška že voucher už byl uplatněn. Přes aplikaci jsem také nikdy nic neobjednával, chtěl jsem ji vyzkoušet poprvé.

Slevomat.cz

Dobrý den, Vojto, jedna z variant může být jestli Vám v minulosti někdo neposlal třeba pozvánku do aplikace a tak by systém evidoval i jiný promo kód. V případě, že se Vám však stále nedaří kód uplatnit, můžete se obrátit na podporu Woltu na e-mailu support@wolt.com. Pěkný den

Veronika Nováková

Dobrý den, ukazuje se mi, že byl voucher už uplatněn… Nikdy jsem přes aplikaci nic neobjednala. Jak postupovat? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, Veroniko, zde na Slevomatu vidím voucheru stále jako nevyužitý zkuste to tedy znova. Stáhněte si aplikaci a proveďte registraci.
Poté v sekci Zadat promo kód zadejte kód voucheru a potvrďte.
Nahrané peníze je nutné využít do 14 dnů od nahrání do aplikace. Snad bude tentokrát vše v pořádku :) pokud by jste měla jakkoliv problém neváhejte nás kontaktovat. Hezký den, Simča :)

M.

Dobrý den, taky se mi zobrazuje, že je poukaz již uplatněný. Psal jsem i na vaši podporu, zatím bez odpovědi.

Slevomat.cz

Dobrý den, od kolegů ze zákaznické podpory máme info, že se s Vámi již kolega spojil telefonicky :) Pěkný den

Lu

Mě to nakonec registrovalo pouze přes fb,přes mejla mi to proste neslo…
Jinak dotaz k objednávce… nedaří se nám zadat adresa,třeba do obchodního domu, kde bychom vyzvedli “na ulici” jde to nějak?

Slevomat.cz

Dobrý den, Lu, můžete si taky místo adresy kliknout na mapku a vybrat si libovolné místo, kam chcete objednávku doručit (v rámci dostupných lokalit). Pěkný den

jarmila brucknerová

Návod v češtině existuje ? Kde ,.
Díky Jarmila

Slevomat.cz

Dobrý den, Jarmilo, návod jak využít promo kód naleznete po rozkliknutí nabídky v sekci uplatnit. Postup je následující: Stáhněte si aplikaci a proveďte registraci.
Poté v sekci Zadat promo kód zadejte kód voucheru a potvrďte.
Nahrané peníze je nutné využít do 14 dnů od nahrání do aplikace. Pěkný den, Honza

Dana

Dobrý den, kód nám nelze zadat, aplikace považuje kód za „uplatněný“, což je nesmysl – zkoušeli jsme to hned po koupi voucheru. Co máme dělat?

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, Váš kód není uplatněný, ale jak se píše v nadpisu objednávky, jedná se o 200 kreditů na první objednávku. Pokud jste již něco přes aplikaci Wolt objednávala, kód nelze uplatnit. :-) Pěkný den, Honza

Dana

Děkuji za odpověď, nicméně jsem nikdy nic na Woltu neobjednávala, takže pořád nevím, kde je problém při zadávání kódu.
Podpora Woltu nás odkázala právě na Vás – Slevomat :)

Slevomat.cz

Dobrý den, Dano, kolega se s Vámi pokouší spojit telefonicky a vyřešit to :) Pěkný den

Lu

Nejde mi registrovat…

Slevomat.cz

Dobrý den, nejdříve je třeba si stáhnout aplikaci a pak se jednoduše registrujete. Registrovat se můžete buď přes facebook nebo přes e-mail, poté se přihlásíte a vybíráte z nabídky jídel :) Pěkný den

T.

Dobrý den, kam konkrétně je možnost doručení? Praha 4 či Praha 10? Díky

Slevomat.cz

Dobrý den, v galerii nebo pod tímto odkazem https://wolt.com/blog/cze/2019/01/17/oblast-doruceni/ najdete mapu, na které se můžete podívat, na jaké části se rozvoz vztahuje :) Pěkný den

Zdeněk Chmelíř

Dobrý den, asi neplánujete do konce platnosti voucheru (25.04.2019) rozšířit lokality na jih Prahy, konkrétně Libuš/Písnice, že? Děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Zdeňku, prozatím vše zjišťujeme. Nejspíš to v rámci této akce nestihneme, ale nevěšte hlavu, co není teď může být v budoucnu :) Mějte se krásně

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru