Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Omrkněte tuhle od stejného podniku.

Jarní dovolená pro dva na jižní Moravě: polopenze, víno i koupání

4,1 / 5 Hotel Panon*** Jižní Morava (mapa) 81 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Věra KŘESINOVÁ

Dobrý den je u Vás ubytování i pro 4osoby …jestli ano jaká cena děkuji …když si zakoupím do konce května můžuvyužít později …hezký den

Hotel Panon***

Dobrý den, pokoje jsou maximálně třílůžkové. Čtyři osoby mohou být jen když je dítě do 2 let. Platnost voucheru je vyznačena na každém ze slevových balíčků.

Pěkný den
recepce

Ivana Polišenská

Dobrý den, máme zakoupený Velikonoční pobyt s nástupem 19.4. V kolik hodin se prosím podává večeře? Chtěli bychom přijet až později odpoledne/večer. Moc děkuji

Hotel Panon***

Dobrý den,
večeře se podávají od 18.00 – 21. hod.

Chtěla bych dále upozornit, že dneska nám uzavřeli hlavní příjezdovou cestu k hotelu Panon a je potřeba využít zadní objížďku. Více zde https://www.facebook.com/hotelpanon

Pěkný den
recepce

Lenka Vilhelmová

Dobrý den,kolik by mě stál pobyt u vás v termínu 20.4. – 22.4. s polopenzí když bych k vám jela sama.Moc děkuji za odpověď.

Hotel Panon***

Dobrý den,
je nám líto, ale v daný termín je již hotel plně obsazen. Jinak pokoje H*** 1/1 850,– Kč, H**** 1050,– Kč.
Pěkný den recepce

Hana

Dobrý den, jde voucher uplatnit o víkendu? Děkuji

Hotel Panon***

Dobrý den,
pokud je volno, tak ano.
Pěkný den
recepce

Vendula

Dobrý den, pokud pojedeme 3 osoby doplácí se pouze strava pro 3tí osobu a polopenze pro 2 je v ceně ?

Hotel Panon***

Dobrý den, ano všechny informace máte uvedeny na voucheru.

Radim

Dobrý den, bazen je otevřený o velikonocich? Dekuji.

Hotel Panon***

Sledujte rozpis plavání bazénu http://www.laznehodonin.cz/bazen/rozvrh-hodin-plavani

Hausenblasová Renata

Dobrý den! měla bych zájem o ubytování od 18.4 do 22.4 pro 2 osoby.Bohužel se mi nedaří sloučit nabízené termíny.Díky Hausenblasová

Hotel Panon***

Dobrý den, je nám líto, ale Velikonoční pobyt lze uplatnit pouze v termínu 19.-22.4.2019 a pobyt na dvě noci zase nelze uplatnit ve velikonočním termínu , tj. datum uvedený výše. Pěkný den recepce

Jana C.

Dobry den, když bychom jeli dva dospěly a dvě deti, tak za jedno dítě se doplácí? Deti 5 a 8 let.

Hotel Panon***

Dobrý den, voucher je pouze pro 2 osoby + 1 zdarma. Je nám líto, ale voucher nelze využít pro 4 osoby.

Recepce

zdenek Šťastný

Dobrý den . je možné vzít na velikonoční pobyt dva dospělé i jedno 12 leté dítě? případně za jakých podmínek. Děkuji Šťastný

Hotel Panon***

Dobrý den, balíček je pro 3 osoby a není věkový limit určen.

Liba Hrnčárková

Dobrý den,
měla bych zájem o termín pobytu 19.-21.4. pro 2 dospělé a 2 děti.Máte volnou kapacitu? Kolik by stál pobyt s dokoupením polopenze pro děti (dospělé porce).
Díky Hrnčárková Libuše

Hotel Panon***

Dobrý den, v případě pobytu čtyř osob je již nutno zakoupit vouchery dva.

Jarda

Dobrý den dal by se pobyt objednat ode dneška na 2 noci? Jestli máte volno.díky.

Hotel Panon***

Dobrý den, volné termíny jsou přímo na Slevomatu k dispozici.

Eva Procházková

Dobrý den, udělala jsem objednávku a chtěla jsem zaplatit přes Twisto, ale bylo mi zamítnuto kvůli překročení ročního limitu. Chci platit pouze převodem, karty nemám, ale tuto možnost mi to nenabízí. Jak pokračovat?

Hotel Panon***

Dobrý den,
vouchery nakupujete na SLEVOMATU. Musíte se domluvit přímo s nimi.
Pěkný den recepce

Martina Větrovská

Dobrý den, měla bych zájem o velikonoční pobyt, ale na 3 noci , je možné dokoupit?Děkuji Větrovská

Hotel Panon***

Dobrý den,
ano, je to možné. Se slevou 400 Kč/os/noc. Polopenze 220,– Kč. Ale určitě doporučuji zavolat si přímo na hotel, zda máme volno.
Pěkný den recepce

Šárka

Dobrý den,pokud bych chtěla vzít na velikonoční pobyt 16 letého syna,bylo by ubytování zdarma, a kolik by byl doplatek za polopenzí?

Slevomat.cz

Dobrý den, Šárko, pokud pojedete pouze vy a syn lze koupit pouze voucher pro 2 osoby. V ceně voucheru je polopenze již započtena. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru