Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Napínací froté prostěradla ve 25 barvách a 5 velikostech

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Jaroslava Treksová

Dobrý den, šlo by, prosím, spárovat do jedné zásilky 1× froté + 1× jersey prostěradlo z Vaší nabídky? ..velice děkuji za Vaši odpověď..HEZKÝ DEN, s pozdravem JT

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
nákup zboží z jednotlivých našich akcí lze zadat do jednoho nákupního košíku. V případě nejasností kontaktujte prosím Slevomat – tel.: 222 745 354. Rádi Vám pomůžou. S pozdravem tým Aaryan Trade, s r.o.

Miroslava Suchomelová

Dobrý den, dá se prostěradlo 90 × 200 použít na postel o rozměrech 100 × 200?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, velice záleží na výšce matrace, kterou máte. Všechna naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Pokud je Vaše matrace vyšší, pak doporučujeme zakoupit rozměr prostěradla 140 × 200 cm. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Jana Vacková

Dobrý den,je možné po domluvě osobní vyzvednutí zdarma v Brandýse n.L.?Dříve tato moznost byla,nyní ji neuvidím.Jsem z okolí,tzn.bych tuto moznost ocenila.Dekuji,Jana Vacková

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den,
bohužel, možnost osobního odběru již není možná. S pozdravem za porozumění děkuje tým aaryans Trade, s r.o.

Zdeňka Zsemlerová

Omlouvám se, protože jsem omylem koukla na příspěvky k froté prostěradlům a já psala ohledně jersey prostěradel, dotaz nebyl smazán a dnes odpověděli, ale stejně odpověď k ničemu.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, bereme na vědomí.

Zdeňka Zsemlerová

Nevěděla jsem, že místo odpovědi se mažou příspěvky, které se nehodí. Včera jsem psala dotaz, žádná odpověď a dnes příspěvek zmizel.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den paní Zsemlerová, odpověď máte v e-mailu. S pozdravem tým Aaryan Trade, s r.o.

Marie

Dobrý den,
u zveřejněných dotazů a odpovědí jsem se dozvěděla, že pro vyšší matraci – mám 90×200×25 cm, doporučujete koupit prostěradlo 140×200. V nabídce ho však nevidím. Je možné ho u vás zakoupit??? a je též ve slevě??
Děkuji za odpověď.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, prostěradla 140×200 jsou v akční nabídce na slevomat.cz. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Hanka Krčilová

Dobrý den, mám madraci 165 × 205cm a výška je 10 cm, budou na ní vyhovovat prostěradla o rozměrech 160 × 200cm ? Děkuji za odpověď…

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, naše prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Doporučujeme tedy zakoupit rozměr 160 × 200 cm. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

Miroslava

Dobry den, potřebuji prostěradlo na vyšší matraci, máte i 100 na 200?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , prostěradla na jedno lůžko jsou v naší nabídce označena 90 × 200 cm a jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm. Pokud máte vyšší matraci, doporučujeme zakoupit rozměr 140 × 200 cm.

Lucie Malá

dobry den,chtela bych si objednat vice barev prosteradel,jak to prosim udelat?

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, všechny požadované položky je nutné vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup.

Renata

Dobrý den,chtěla bych si objednat prostěradla více barev.Při nákupu do košíku se nejde vrátit zpět do obchodu,abych si mohla objednat další.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, všechny požadované položky je nutné vložit do jednoho nákupního košíku a poté uzavřít nákup.

Helena Kučerová

Hezký den, potřebovala bych velikost 100×200, máte i tuto velikost? Děkuji HK

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den , prostěradla na jedno lůžko jsou v naší nabídce označena 90 × 200 cm a jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm.

luky

dobrý den kolik si musím koupit prostěradel aby byla doprava gratis?:))

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, nákup s dopravou zdarma je od 1500 Kč.

Jan Hampl

Dobrý den, na jakou maximální výšku matrace je prostěradlo vhodné? Děkuji.

Aaryan Trade s.r.o.

Dobrý den, prostěradla jsou vhodná na matrace o výšce do 20 cm.

Kristýna Němcová

Dobrý den, mohla bych se zeptat kde máte nejbližší zasulkovnu v okolí Ostrova okres Karlovy Vary. Moc děkuji Němcová

Slevomat.cz

Dobrý den, Kristýno, mapu poboček zásilkoven najdete zde: https://www.zasilkovna.cz/pobocky, stačí pak do kolonky napsat město, které hledáte a pokud se v daném městě pobočka nachází, tam se Vám zde zobrazí. Hezký den :)

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru