Původní nabídka už vypršela, ale nevadí. Tahle je totiž skoro stejná.

Jizerské hory s jídlem i relaxací: 3 až 6 dní v malebných Lázních Libverda

4,2 / 5 Penzion Montána Lázně Libverda (mapa) 75 prodejů

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Často se ptáte

Jak uplatnit
Děti
Příplatky
Storno podmínky
Benefity
FKSP
Miloslav Němec

Dobrý den,
měl bych vážný zájem o dvoulůžkový pokoj ve Vašem penzionu v termínu 5.-7.7.2019.
Předem děkuji za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den,Miloslave, o dostupnosti termínů se můžete informovat přímo u partnera na telefonu +420 605 430 543 či na e‑mailu montana.libverda@seznam.cz. Nebo při výběru možnosti Online rezervace si Vámi preferovaný termín můžete rovnou rezervovat v rezervačním kalendáři. :) Pěkný den, Honza

Anna Nádvorníková

Dobrý den, muzete mi prosim napsat, jake procedury jsou v cene balicku pro dva na 3dny/2noci?
Myslim konkretne, děkuji!
Anna Nádvorníková

Slevomat.cz

Dobrý den, Anno, záleží na volbě balíčku. Pokud si vybetere balíček, který obsahuje wellness tedy „Pobyt s polopenzí a wellness“ po rozkliknutí varinaty se před vámi objeví seznam wellness prucedůr, že kterých si můžete jednu vybrat. Hezký den, Simča :)

Věra Parkmannová

Dobrý den. Chtěla bych koupit poukaz pro jednu osobu. Samostatný pokoj. Děkuju za odpověď.

Slevomat.cz

Dobrý den, Věro, v rámci naší nabídky lze nakoupit pouze variantu pro dvě osoby. :) Pokud budete chtít pobyt pro jednu osobu stačí zatrhnout ve vyhledávácím filtru v horní části stránky Počet osob: 1 osoba. Pěkný den, Honza

Pavel Gajdoš

Prosím o zrušení voucherů kód 2267–3456–50A-723.S paní z penzionu Montána jsem hovořil a bohužel jsem se nemohl domluvit na pro nás vhodném termínu.Lazně Libverda 71 46362.Platnost voucheru je do 30.6.2019.Voucher jsme s manželkou dostali jako dárek.Prosim o ZRUŠENÍ voucheru.tek.724240510

Penzion Montána

Dobrý den, souhlasím.

stanislav benka

dobry den mate jeste volna mista na velnes v terminu 19.4.2019 az 21.4.2019 fekuji za odpoved naschledanou

Penzion Montána

V tomto termínu je penzion zcela obsazen.

Rýdlová Alena

Dobrý den,rádi bychom zakoupili voucher v době od 9.3. na 6 dní ,ale máme dítě 12 let jak s ním.děkuji Rýdlová

Penzion Montána

Dobrý den, v tomto termínu jsou ještě volné pokoje. Při zakoupení voucheru do poznámky napište „dítě 12 let“, mám i 3 lůžkový pokoj, ubytování, popř. polopenzi, doplatíte na místě.

Martin Valenta

Dobrý den,
chtěl jsem zakoupit voucher na 4 dny (3noci) na termín 9 – 12.5 2019. V tuto dobu jsou všechna políčka zelená (volná), ale není možné termín označit. Všechny ostatní dny termíny lze označit, ale můj vybraný termín to přeskakuje. Znamená to tedy, že tento termín není možné zarezervovat?
Děkuji Valenta

Penzion Montána

Dobrý den, ano v tomto termínu je penzion zcela obsazen. Děkujeme za pochopení.

Helena Brozkova

Dobrý den, prosím o informaci ohledně nejbližší možnosti sjezdového lyžování, klidně malá sjezdovka pro malé děti. Děkuji.

Penzion Montána
Hana Hunatova

Krásný den můžu s manželem nastoupit v pátek ve 16 hod a v neděli po 10 odjet? Huňatová děkuji

Penzion Montána

Dobrý den, to samozřejmě můžete, avšak prvně si musíte zakoupit voucher a domluvit si termín v Penzionu Montána. Děkujeme za pochopení.

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru