Původní nabídka už bohužel vypršela. Prohlédněte si její detail nebo objevte další.

Kuchařka z edice Apetit: Jaro – Svěží jídla ze sezonních surovin

Zeptejte se nás na cokoliv k nabídce

Lenka Klozová

Dobry den, chtela jsem na vytisk uplatnit sve kredity, bohuzel se nenabizi moznost. Platba probehla, prosim tedy o zruseni a vraceni penez. Neni mi jasne, na co kredity mam

Burda International CZ s.r.o.

Dobrý den,

objednávka byla stornována. Pro informace k uplatnění creditů prosím kontaktujte zákaznickou linku Slevomatu na tel: 420 222 745 3­54 nebo na e-mail: podpora@slevomat.cz.

Hezký den.

Burda International CZ

Lucie Žárníková Žárníková

Chtěla bych na nabídku využít kredity z pokladu, ovšem nenabízí mi to tuto variantu. Je tedy možné je využít? Děkuji

Slevomat.cz

Dobrý den, Lucie, vaše kredity z pokladu je možné využít pouze na kategorii Gurmán a požitkář. Hezký den, Simča :)

Marie Koutová

V upoutávce máte – svěží jídlo – tak mi dvě dovezte a nebo rovnou pište že se jedná o knihu.

Slevomat.cz

Dobrý den, Marie, přímo v nabídce je uvedeno, že se jedná o knihu s recepty na svěží jídlo, které si můžete připravit třeba doma :) Pěkný den

Jaroslav

Vzhledem k recenzím dodávek před Vánocemi 2018 – je tato kniha opravdu nová, neopotřebená, neošoupaná…?

Burda International CZ s.r.o.

Dobrý den,

jedná se o novou knihu, která se posílá v bublinkové fólii.

Hezký den.

Burda International CZ

Dotazy k této nabídce jsou již uzavřeny. Chcete-li nám poskytnout zpětnou vazbu, prosím kontaktujte nás.

Nahoru